Dětské závody » Aktuality

Aktuality

12.2. - Přípravy na 6. ročník jsou v plném proudu. V sekci Program už najdete aktualizované ročníky u kategorií, tak jak budou platit tento rok.


2017
8.5 - Velký balík fotek od Martina Pulpána najdete na Rajčeti Bike Freaks

3.5. - První sérii snímků od Dity Valachové z holického ateliéru Artykadlo najdete na Rajčeti (snímky budou postupně doplňovány)

3.5. - Video sestřih do Martina Katery Holický medvěd 2017

2.5. - Ztráty a nálezy - kdyby někdo postrádal dětské rukavice nebo přední blatník, tak je máme ve V6.

1.5. - Závod je za úspěšně námi. Posledním vydaným číslem byla 251-čka, ale protože 46 jezdců odradilo slunečné počasí, můžeme si do statistik zapsat: 2017 - 205 účastníků, což je nový účastnický rekord. Děkujeme vám všem za účast a velké poděkování patří našim sponzorům: koudelecké cykloprodejně V6 prodávající kola značky Pells, výrobci brzdového obložení GOLDfren, Autocentrum Barth za zapůjčení Kodiaqa. Velký dík za finanční podporu patří firmám Penta, Monts, Pacific Direct, Berger-Huck, Autodíly Doležal, Truhlářství Kašpar, autodopravě Alpaho a vedení Pardubického kraje, hračky Husqvarna dodal servis Jiřího Vrabce.
Jsem rád, že "dobré světlo" měl jak kameraman  Martin Katera, který pro nás chystá video sestřih, tak i Pulpánovi ze Scott servisu a paní Valachová z Artykadla, kteří nafotili kluky a holky v akci. (odkazy na galerie již brzy zveřejníme)

28.4. - Upraven program: Jako ročníkově nejsilnější se zdá být kat. G (kluci 2008-2007), proto rozděleni do dvou vln přesouváme z kat. E (kluci 2009-2010) do z zmíněného Géčka. Svou jízdu zvlášť pojedou ročníky 2008 a zvlášť 2007 s tím, že dosažené časy vložíme do jedné tabulky. Majitelé pěti nejlepších výsledků (bez ohledu na ročník) budou dekorováni.

27.4. - Po dlouhém a studeném dubnu, konečně rosničky hlásí oteplení. Na pondělí dokonce "skoro jasno"! Tak držte palce.
          - Vzhledem k častým přeháňkám, se přesunutí závodu na Horní Jelení, ukazuje být jako velmi dobré rozhodnutí. Alternativní prostor/tratě na motokrosovém závodišti, o kterých jsme vážně přemýšleli, by byly veeeelmi blátivé (pro hodně dětí těžko sjízdné). Areál Radost a jeho okolí je písčité, takže kolo můžete mít jen trochu od jehličí... ☺   
         - a ještě jedna důležitá informace: Přihlašování on-line bude zastaveno 24 hod před závodem =  v neděli 30.4. v 10:00
26.4. - příprava závodu jde do finále. Díky Standovi a Facebooku můžete mít informace z první ruky.

1.4. - Nejvzdálenější účastník - novinka letošního ročníku. Ve spolupráci s naším partnerem, jsme vymysleli cenu pro řidiče (%dobrotu pro starší 18 let), který přiveze svého závodníka z nejvzdálenějšího místa (bydliště). Jste-li z daleka, řekněte to děvčatům při prezenci.

31.3. - Kdo sleduje náš Facebook, tak viděl fotky ze středečních příprav. S mládeží jsme objeli a změřili tratě. Propočítali počty okruhů, aby byly délky přiměřené věku. U mladších kategorií to bylo v pohodě. Horší to bylo u vélkého okruhu, který čeká na St. žáky, Kadety, Juniory a stejně stará děvčata. Vzhledem ke každoročnímu menšímu počtu startujících těchto kat. jsme se rozhodli, "zaokrouhlit délku" jejich závodu spíše dolů a přilákat i méně trénované. 

22.3. - Spuštěna registrace. I letos používáme originální systém, který podle jména dokáže rozpoznat kluky od děvčat. Jen poprosím: Nepište zdrobněliny nebo domácí přezdívky. 
V případě problému (nezobrazení jména, chyba nebo potřeba opravy) pište na v6@seznam.cz

21.3. - DŮLEŽITÉ ZMĚNY:
1) Jak už jsme vás informovali: na motokrosovém závodišti a prostoru depa probíhají letos "majetko-právní změny", které pravděpodobně do závodů nebudou úplně vyřešeny. Dostali jsme nabídku využít sousední pozemky, ale pro nejmenší kategorie by byl povrch nepřiměřeně těžký a pro ostatní za mokra špatně jezditelný. Proto jsme se rozhodli letošní ročník přesunout do areálu tábora Radost na Horním Jelení, kde je dostatek místa na tratě i parkování, wc, 220V, restaurace i případná možnost ubytování pro přespolní.
2) A aby toho letos nebylo málo, tak musíme přesunout i termín. Letos pojedeme o týden dříve = v pondělí 1.5. !!!

15.3. - Informace pro všechny, kteří k nám na stránky pravidelně nakukují, jestli už není spuštěné přihlašování. Bohužel od loňského roku proběhly v prostoru depa drobné pozemkové změny. Intenzivně pracujeme na tom, abychom získali i poslední souhlas a závod mohl proběhnout stejně korektně jako dřív.
Mohu prozradit, že trofeje v novém designu jsou již ve výrobě, stejně tak i samolepky a připraven máme i nový "drsnější" design na památeční tričko.

13.2. - V Programu zaktualizovány kategorie pro rok 2017
20.1. - Začínáme chystat 5. ročník. 


Starší události