Dětské závody » Startovní listina

Startovní listina

Přihlašování on-line bylo zastaveno. Možnost přihlášení na místě (80 Kč).

0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2014 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
31Tom Kouřím2016Vysoké Mýto
38Josef Zajačik2015Horní Jelení MŠ Horní Jelení
52Simon Zajacik2015Dolni Redice
93Patrik Vaniš2015Sezemice
99Emma Vyčítalová2015Holetín
104Nikolas Šroler2015Orlické PodhůříMŠ Rviště
107Karel Znamenáček2013ZNACARPardubická
138Lucie Voříšková2013OstřetínMŠ Ostřetín
156Lukáš Viták2015Rožnov pod Radhoštěm
157Vít Pastorek2014Zubří
158Karin Pastorková2016Zubří
169Zlata Dolečková2015SK Žamberk-
171Jan Janoušek2014MŠ Brandýs-
172Jiří Schejbal2015Holice-
174Daniel Tománek2016Praskačka-
175Kristýna Hanušová2014Moravany-
176Agáta Rubešová2015Bike 2000-
184Adéla Jílková2014Sádek-
A - naděje kluci a holky – ročník 2014 a mladší
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
39Josef Zajačik2015Horní Jelení MŠ Horní Jelení
118Ella Felcmanová2014BikeClinic Junior Team
140Tereza Netolicka2014Vysoke MytoMS Kamaradi
162Monika Ungrádová2014HoliceMŠ Holubova Holice
181Veronika Klementová2014Bike 2000-
B - předškoláci holky – 2013-2012
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
37Lucie Zajačiková 2012Horní Jelení MŠ Horní Jelení
55Amálka Krejčíková2012SezemiceMŠ Sezemice
62Alžběta Štejnarova2013Holice
79Barbora Dvořáková2012INDIGO cycling team RK
80Denisa Dobruská2013Ústí nad OrlicíMš. Pod lesem
86Magdaléna Urbánková2013HoliceMŠ Pardubická, Holice
95Eliška Dohnalová2012MoravanyMš Moravany
110Viktorie Hlavatá2012MoravanyMŠ Moravany
114Lucie Kušičková2012ČHTM Horní JeleníMŠ Horní Jelení
115Jolana Kušičková2012ČHTM Horní JeleníMŠ Horní Jelení
117Alena Neugebauerová2012VelinyMŠ Veliny
119Ella Felcmanová2014Bikeclinic Junior Team
132Lucie Voříšková2013OstřetínMŠ Ostřetín
135Eva Kučerová2013HostoviceMŠ Úhřetice
C - předškoláci kluci – 2013-2012
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
7Štěpán Novák2013HoliceMš holubova Holice
10Filip Machek2013HoliceMŠ Pardubická
15Matyáš Roček2012KostěniceMŠ Kostěnice
18Filip Znamenáček2012ZNACAR HoliceMŠ Pardubická
58Jakub Sklenář2012VerměřoviceMŠ Verměřovice
76Štěpán Řehounek2012LitětinyMŠ Dolní Roveň
83Filip Horčička2012OstřetínMŠ Ostřetín
85Jakub Klofanda2012Bendl Vysoké Mýto
92Dominik Vaniš2012SezemiceMŠ Sezemice
98Šimon Vyčítal2012HoletínMŠ Holetín
105Dominik Šroler2013Orlické PodhůříMŠ Rviště
108Karel Znamenáček2013ZNACARPardubická
109Štěpán Krejčík2013Veselé volno Sezemice
139Jiri Netolicky2012Vysoke MytoMS Kamaradi
150Lukáš Kňava2012KostěniceMŠ Kostěnice
152Dominik Beděrka2012Pardubice
161David Ungrád2012HoliceMŠ Holubova Holice
183Jakub Elich2013Pardubice-
185David Čimbora2012Pardubice-
D - holky – 2011-2010
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
13Denisa Ročková2010KostěniceZŠ Dašice
28Rozálie Bednářová2011Horní JeleníHorní Jelení
36Eliška Zajačiková 2010Horní Jelení ZŠ Horní Jelení
64Jolana Blažková2010Nasavrky bikersZŠ Nasavrky
69Eliška Šumpíková2010Praskačka
100Vanesa Bohánská2010SKI Team Liberec
146Šárka Kopsová2011CykloBendl Vysoké MýtoZŠ Javornického Vysoké Mýto
163Barbora Krausová2010DlouhoňoviceZŠ Žamberk
177Karolína Benešová2011Moravany-
182Ester Elichová2010Pardubice-
E - kluci – 2011-2010
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
8Daniel Machek2010HoliceZŠ Holubova
24Libor Odehnal2010SkutečZŠ Komenského Skuteč
43Jan John2011S-Sport HronovMŠ Velký Dřevíč
57Jaromír Sklenář2011VerměřoviceZŠ Verměřovice
60Jakub Žampa2011SezemiceMŠ Sezemice
67Petr Jílek2011F-Bike club SádekMŠ Sádek
71Jan Staněk2010CankoviceMoravany
91Karel Sokol2010Cyklo Bendl Vysoké MýtoJavornického
127Vojta Krátký2011Bike Freaks HoliceMŠ Sezemice
128Vít Picpauer2010SlatiňanyZŠ Slatiňany
137Adam Kučera2011HostoviceZŠ Bratranců Veverkových
143Ondřej Hospodka2010CykloBendl Vysoké MýtoZŠ Jiráskova Vysoké Mýto
151Tomáš Kňava2010KostěniceZŠ Dašice
160František Roušar2011ChrudimDr. Malíka Chrudim
170Matyáš Roček2011Horní Jelení-
180Jan Kopecký2011Brandýs nad Orlicí-
F - holky – 2009-2008
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
19Laura Znamenáčková2008ZNACAR HoliceZŠ Holubova
30Emma Kouřímová2009Vysoké MýtoZŠ Javornického
35Karla Hojková2008Staré HoliceZŠ Holubova, Holice
56Eliška Krejčíková2009SezemiceZŠ Sezemice
78Aneta Dvořáková2009INDIGO cycling team RK
84Natálie Klofandova2009Bendl Vysoké MýtoJavornická
94Žofie Barnetová2008Sport Bart TeamZŠ Komenského Letohrad
101Karolina Ročkova2008Cyklo profizš Holubova
121Simona Zezulková2008SK Žamberk Tessuti sportZŠ Žamberk, Nádražní 743
126Zuzka Krátká2008Bike freaks HoliceZŠ Horní Ředice
129Adéla Hanyková20082008
153Anna Palaugari2008Horní JeleníZŠ Ostřetín
178Kateřina Rubičová2009ChrudimZŠ Peška
179Eva Drhová2008Vrchlabí-
G - kluci – 2009-2008
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
4Jiří Šumpík 2009BIKE FREAKS HOLICE ZŠ Horní Jelení
12Jakub Panuš2009Bike Freaks HoliceZŠ Benešovo nám.
17Daniel Rýzler2009OstřetínZŠ Ostřetín
25Petr Douděra2009Jaroslav Kulhavý Cycling Team
29Adam Modráček2009Horní JeleníPardubice
32Ondřej Glencner2008Cyklo Klub BendlZŠ Javornického Vysoké Mýto
42Tomáš Raška2009Short Bike Academy Opletal
44Antonín John2008S-Sport HronovZŠ Velký Dřevíč
46Patrik Frencl2008Giant Pitrs bikesZŠ Police nad Metují
61Marek Svatoš2008Horní JeleníZŠ Horní Jelení
74Patrik Adamec2009CC ChoceňZŠ Choceň
75Jan Pištora2008KomárovDolní Roveň
81David Dobruský2008Ústí nad OrlicíZŠ Třebovská
82Daniel Horčička2009OstřetínZŠ Ostřetín
87Vojtěch Urbánek2008HoliceZŠ Komenského, Holice
89Jan Picpauer2008SlatiňanyZŠ Slatiňany
90Melichar Kovář2009BIKE FREAKS HOLICEZŠ Polabiny II
111Matěj Hlavatý2009MoravanyZŠ Moravany
133Jan Kraus2008DlouhoňoviceZŠ Žamberk
136Jiří Kučera2008HostoviceZŠ Bratranců Veverkových
142Tomáš Kunc2009Ghost junior teamZŠ Herálec
145David Jiří Hajro2009Klub českých cyklistů Litomyšl 2. Základní škola Litomyšl
147Ondřej Kopsa2008CykloBendl Vysoké MýtoZŠ Javornického Vysoké Mýto
149Matyáš Beděrka2009Bike freaks Holice
159Bohumil Roušar2009ChrudimDr. Malíka Chrudim
167Adam Papoušek2008Papun Dašice-
H - mladší žákyně – 2007-2006
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
9Anna Panušová2006Bike Freaks HoliceGymnázium Holice
20Adéla Šulcová2006S-Sport HronovZš Hronov
23Adéla Lhotáková2007Bike Freaks Holice
26Kateřina Douděrová2006Jaroslav Kulhavý Cycling Team
66Adéla Čepová2006KKL HlinskoZŠ Ležáků
68Lucie Šumpíková2007Praskačka
96Adélka Dohnalová2007MoravanyZš Moravany
112Ella Kunčíková2007spindleruv mlynZS Spindlerův Mlýn
134Andrea Langová2006Apache Loko Trutnov
173Bára Urbánková2006Spartak Slatiňany-
J - mladší žáci – 2007-2006
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
1David Blažek2007Pardus TUFO ProstějovZŠ Kožušany
3Pavel Šumpík 2006BIKE FREAKS HOLICE ZŠ Horní Jelení
5Vojtěch Novák2007Bike Freaks HoliceZš Holubova Holice
11Vojta Hendrych2006Bike Freaks HoliceZŠ Holubuva
21Samuel Vik2007S-sport HronovMšZš Velký Dřevíč
27Filip Douděra2007CC Choceň
34Martin Rufr2007BIKE FREAKS HOLICEul. Holubova, Holice
41Lukáš Raška2007Short Bike Academy Opletal
45Dominik Frencl2007Giant Pitrs bikesZŠ Police nad Metují
47Nick Elčkner 2007Jaroslav Kulhavy Cycling Team ZŠ Bří Čapků, Ústí nad Orlicí
53Filip Chvojka2007Ghost junior teamZŠ Jiráskovo náměstí
54Pavel Lukašík2006BIKE FREAKS HOLICETGM Borohrádek
63Aleš Blažek2007Jaroslav Kulhavy Cycling teamZŠ Nasavrky
73Marek Adamec2006CC ChoceňZŠ Choceň
77Petr Tupec2006Horní JeleníZŠ Horní Jelení
106Jan Kubánek2006ZNACARHolubova
120Aleš Zezulka2006SK Žamberk Tessuti sportGymnázium Žamberk
122Marek Nechuta2007Bike Freaks HoliceZŠ Vamberk
124Přemysl Doleček2007SK Žamberk Tessuti sportZŠ Lukavice
144Vojtěch Hospodka2007CykloBendl Vysoké MýtoZŠ Jiráskova Vysoké Mýto
148Jakub Meloun2007JH CyclingZákladní škola Litomyšl, Zámecká
155Jan Všetička2007TC Dobruškazš Deštné v O.h.
165Štěpán Pištora2007OstřetínZŠ Ostřetín
K - starší žačky – 2005-2004
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
6Markéta Doležalová2005Bike Freaks HoliceGymnázium Holice
33Lucie Hainzelová2005Giant Pitrs BikesZŠ Hronov
49Anna Kudláčková 2004GHOST JUNIOR TEAMGymnázium Dr. E. Holuba
88Alena Picpauerová2005SlatiňanyZŠ Slatiňany
97Eliška Peterková2005MTB SPARTAK VRCHLABÍ
123Vendula Nechutová2005Bike Freaks HoliceZŠ Vamberk
125Valerie Dolečková2004SK Žamberk Tessuti sportZŠ Letohrad u Dvora
L - starší žáci – 2005-2004
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
2Jakub Hák2004Jaroslav Kulhavy Cycling TeamZŠ Schulzovy sady
22Václav Lhoták2004Bike Freaks Holice
50František Hojka2005Bike Freaks HoliceZŠ Holubova Holice
59Vít Strejček2005Cykloklub Bendl Vysoké Mýto
65Daniel Rubeš2005Bike 2000ZŠ Polabiny
70Filip Šimek2005Horní JeleníBigy
102Jakub Pinkas2004Dolní RoveňMasarykova základní škola Dolní Roveň
103Jakub Říha2005Bike Freaks HoliceZŠ Komenského
113Matěj Kunčík2004VrchlabíZS Spindlerův Mlýn
130Jakub Kalousek2005SK Žamberk Tessuti sportZŠ Žamberk 28.října 581
166Daniel Mezlík2005-
168Ondřej Horák2005--
M - kadetky – 2003-2002
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
16Lucie Hendrychová2003Bike Freaks HoliceZŠ Holice Holubova
51Štěpánka Hojková2003Jaroslav Kulhavy Cycling TeamZŠ Holubova Holice
164Lenka Kotrbová2002TJ Spartak TřebíčGymnázium Třebíč
N - kadeti – 2003-2002
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
40Jiří Vrabec2002Bike Freaks HoliceSPSE Pardubice
72Vojtěch Sháněl2003Bike Freaks HoliceZš Sezemice
131Adam Bukač2003Expres CZ-Scott Team Kolín
154Matěj Půlpán2003SCOTT MTB.CZZŠ Benešova námětsí, Pardubice
P - junioři – 2001-2000
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
14Dominik Horák 2001KC Kooperativa Jablonec N. N. Gymnázium Dr Randy Jablonec nad Nisou
48Lukáš Elčkner 2001Jaroslav Kulhavy Cycling Team Gymnázium Ústí nad Orlicí
116Platenka Filip2000Bike Freaks HoliceSŠA Holice