Holický medvěd » Startovní listina

Startovní listina

Přihlašování on-line bylo zastaveno. Možnost přihlášení na místě (80 Kč).

0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2015 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
23Josef Zajačik2015Horní JeleníMŠ Horní Jelení
52Adam Vondrouš2015CYKLOPROFI GOLDFREN TEAMMš Bublinky Vysoké Chvojno
56Patrik Vaniš2015SezemiceMŠ Sezemice
104Veronika Ungrádová2016Holice
106Dominik Janeba2015KamenecMš Pardubická
112Emma Vyčítalová2015Holetín
147Šimon Zajacik2015Dolní ŘediceMš Dolní Ředice
148Anežka Zajacikova2017Dolní Ředice
169Gita Šedivá2016HoliceMŠ Bublinka Vysoké Chvojno
176Daniel Tománek2016Praskačka
188Nela Frajerová2015Poběžovice
A - naděje kluci a holky – ročník 2015 a mladší
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
24Josef Zajačik2015Horní JeleníMŠ Horní Jelení
86Daniel Jandík2016HoliceMŠ Staroholická
91Zlata Dolečková2015SK Žamberk Tessuti sportZŠ Lukavice
113Emma Vyčítalová2015Holetín
146Šimon Zajacik2015Dolní ŘediceMš Dolní Ředice
183Jiří Schejbal2015Holice
184Jan Štursa2015Třebechovice pod Orebem
194Sam Stoklasa2015Holice
195Eliška Nováková2015Vysoké Mýto
197Sára Zápotocká2015České Libchavy
201Denisa Nájemníková2015Přelouč
B - předškoláci holky – 2014-2013
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
29Denisa Dobruská2013Ustí nad OrlicíMš Pod Lesem
48Alžběta Štejnarová2013HoliceMŠ Pardubická
54Edita Dúcká2013KobyŠKOLA PRASEK
96Adéla Jílková2014F-bikeklub SádekMŠ Sádek
103Monika Ungrádová2013Holice
165Michaela Roušarová2013ChrudimDr. Malíka Chrudim
167Tereza Kohoutová2014DřítečMŠ Dříteč
200Veronika Klementová2014Pardubice
204Kristýna Hanušová2014Moravany
C - předškoláci kluci – 2014-2013
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
4Štěpán Novák2013HoliceMš Holubova
30Štěpán Krejčík2013Veselé volno SezemiceMŠ Pohádka Sezemice
85Karel Znamenáček2013ZNACARškolka Pardubická
87Mikuláš Jandík2014HoliceMŠ Staroholická
134Jakub Šindelář2014MTB ChrudimMŠ Na Valech Chrudim
168Adam Šedivý2014HoliceMŠ Holubova
196Filip Till2013Vysoké Mýto
198Mikuláš Růžička2013Pardubice
D - holky – 2012-2011
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
22Lucie Zajačiková2012Horní JeleníZŠ Horní Jelení
36Dorotea Svobodova2012DasiceZs Dasice
51Karolína Vondroušová2011CYKLOPROFI GOLDFREN TEAMZŠ Holubova Holice
59Šárka Kopsová2011Bendl VMzš Jirasková
66Barbora Dvořáková2012INDIGO cycling team RKMŠ Kytička RK
129Anna Kadrmasová2012HoliceMŠ Staroholická
152Viktorie Hlavatá2012MoravanyMŠ Moravany
170Anežka Lokvencová2011CykloBendl Vysoké MýtoZŠ Javornického Vysoké Mýto
202Sofie Nájemníková2012Přelouč
E - kluci – 2012-2011
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
20Filip Kamenický2012Vysoké ChvojnoZŠ Holubova
26Tomáš Janáček2011PardubiceZŠ Pardubice-Ohrazenice
28Matyáš Roček2012KostěniceMŠ Kostěnice
34Jan John2011S-Sport HronovZŠ Velký Dřevíč
55Dominik Vaniš2012SezemiceSezemice
64Samuel Špráchal2011PoběžoviceZŠ Holubova
67Jaromír Zápotocký2011Kulhavy Cycling TeamZŠ České Libchavy
78Dominik Beděrka2012Pardubice
94Vojta Krátký2011Horní ŘediceZŠ Holubova Holice
95Petr Jilek2011F-bikeklub SádekZŠ Sádek
98Filip Horčička2012SDH OstřetínZŠ Ostřetín
102David Ungrád2012HoliceZŠ Holubova Holice
105Jakub Janeba2012KamenecMš Pardubická
111Šimon Vyčítal2012Holetín
121Lukáš Pešek2012Veloservis Pešek
124Nicholas Máša2011PřeloučZŠ Přelouč
126Filip Znamenáček2012ZNACARZŠ Holubova
142Jan Kopecký2011Prestige Cycling TeamZŠ Bratří Čapku Ústí nad Orlicí
164František Roušar2011ChrudimDr. Malíka Chrudim
180Jan Pražan2012Pardubice
187Matyáš Novák2012Vysoké Mýto
203Lukáš Bernard2011Hronov S-Sport
F - holky – 2010-2009
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
21Eliška Zajačiková2010Horní JeleníZŠ Horní Jelení
27Denisa Ročková2010KostěniceZŠ Dašice
35Amelie Svobodova2010DasiceZs Dasice
65Aneta Dvořáková2009INDIGO cycling team RKZŠ Masarykova RK
69Jolana Blažková2010Nasavrky bikersZS Nasavrky
93Vanesa Bohánská2010Rohozec Amulet Team
199Veronika Řízková2009INDIGO Cycling Team
G - kluci – 2010-2009
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
7Jiří Šumpík2009BIKE FREAKS HOLICEZŠ Horní Jelení
9Jakub Panuš2009BIKE FREAKS HOLICEZŠ Benešova
13Petr Douděra2009Jaroslav Kulhavý cycling team
19Tomáš Raška2009Short Bike Academy OpletalZŠ Bohuňovice
32Daniel Rýzler2009SDH OstřetínZŠ Ostřetín
38Melichar Kovář2009BIKE FREAKS HOLICEZŠ Pardubice-Polabiny II
39Libor Odehnal2010SkutečZŠ Komenského
53Ondřej Dúcký2010KobyliceŠKOLA PRASEK
77Matyáš Beděrka2009Bike Freaks HoliceZŠ Dubina Pardubice
97Daniel Horčička2009SDH OstřetínZŠ Ostřetín
131Michal Lukašík2009BorohrádekTGM Borohrádek
133Ondřej Širuček2010Short Bike Academy OpletalZŠ Zeyerova, Olomouc
138Lukáš TRLLO2010BAKAKO Nová PakaZŠ Komenského, Nová Paka
151Matěj Hlavatý2009MoravanyZŠ Moravany
156Ondřej Hospodka2010CykloBendl Vysoké MýtoZákladní škola Jiráskova Vysoké Mýto
158Vojtěch Stodola2010CykloBendl Vysoké MýtoZákladní škola Jiráskova Vysoké Mýto
161Vojtěch Sulzbacher2010Pítrs bikes teamZŠ Police nad Metují
163Bohumil Roušar2009ChrudimDr. Malíka Chrudim
166Matyáš Beneš2009SlatiňanyZŠ Slatiňany
185Vojtěch Štursa2009Třebechovice pod Orebem
186Tomáš Vích2010Cyklo Bendl
189David Krpata2009SK Třebechovice
190Jan Čuda2009SK Třebechovice
H - mladší žákyně – 2008-2007
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
12Adéla Lhotáková2007BIKE FREAKS HOLICEGymnázium Dr. Emila Holuba, Holice
37Hanyková Adéla2008Indigo Cycling teamZš Kostelec n.Orl.
42Zuzka Krátká2008BIKE FREAKS HOLICEZŠ Holubova Holice
47Simona Zezulková2008SK ŽamberkZŠ Žamberk
132Eliška Širučková2008Short Bike Academy OpletalZŠ Zeyerova, Olomouc
139Šárka TRLLOVÁ2007BAKAKO Nová PakaZŠ Komenského, Nová Paka
172Karolina Ročková2008CYKLOPROFI GOLDFREN TEAMzš Holubova Holice
181Žofie Barnetová2008SPORT BART TEAM
J - mladší žáci – 2008-2007
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
3Vojtěch Novák2007BIKE FREAKS HOLICEZš Holubova Holice
15Filip Douděra2007CC Choceň
17Michal Šretr2008S-SPORT HRONOVZŠ Hronov
18Lukáš Raška2007Short Bike Academy OpletalZŠ Bohuňovice
25Ondřej Glencner2008Cykloklub BendlZŠ Javornického
31Samuel Vik2007S-Sport HronovVelký Dřevíč
33Antonín John2008S-Sport HronovZŠ Velký Dřevíč
43Martin Rufr2007BIKE FREAKS HOLICEZŠ Holubová Holice
49Patrik Frencl2008Jaroslav Kulhavý cycling teanzs Police nad Metuji
50Dominik Frencl2007Jaroslav Kulhavý cycling teamzs Police nad Metuji
60Ondřej Kopsa2008Bendl VMzš Jirasková
61Nick Elčkner2007Jaroslav Kulhavy cycling teamZŠ Bří Čapků Ústí nad Orlicí
68Aleš Blažek2007Jaroslav Kulhavy Cycling TeamGJR Chrudim
70Jakub Meloun2007Jaroslav Kulhavy cycling teamZŠ Zámecká Litomyšl
76David Dobruský2008Ustí nad OrlicíZš Třebovská
79Prokop Kapoun2007Jaroslav Kulhavy Cycling Team
83Marek Nechuta2007BIKE FREAKS HOLICEZŠ Vamberk
88Adam Papoušek2008Unikovo MTB TeamZŠ Dašice
89Přemysl Doleček2007SK Žamberk Tessuti sportgymnázium Letohrad
92Alan Koutný2008SK Žamberk Tessuti sportZŠ Žamberk
144Filip Chvojka2007GHOST junior teamZŠ Jirákskova Hradec Králové
153Jáchym Vrátil2007Cyklo BendlZŠ Jirásková Vysoké Mýto
155Jan Nechvíle2007Cyklo BendlZŠ TGM Litomyšl
157Vojtěch Hospodka2007CykloBendl Vysoké MýtoZákladní škola Jiráskova Vysoké Mýto
191Tadeáš Dvořák2007SK Třebechovice
192Ondřej Lindr2008SK Třebechovice
193Jaroslav Vondruška2008SK Třebechovice
K - starší žačky – 2006-2005
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
5Markéta Doležalová2005BIKE FREAKS HOLICEGymnázium E.Holuba
10Anna Panušová2006BIKE FREAKS HOLICEGymnázium Dr. E. Holuba
14Kateřina Douděrová2006Jaroslav Kulhavý cycling team
16Lucie Šretrová2006S-SPORT HRONOVZŠ Hronov
75Andrea Langová2006Apache Loko Trutnov
82Lucie Hainzelová2005Pítrs bikes teamZŠ Hronov
84Vendula Nechutová2005BIKE FREAKS HOLICEZŠ Vamberk
136Michaela Kroulíková2006Cyklo BendlGymnázium Vysoké Mýto
145Karla Nováková2005Jaroslav Kulhavy Cycling Team
149Veronika Mňuková2006Dolní ŘediceGymnázium Holice
160Martina Sulzbacherová2005Pítrs bikesZŠ Police nad Metují
L - starší žáci – 2006-2005
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
1Vojta Hendrych2006BIKE FREAKS HOLICEzš Holubova
6PAVEL LUKAŠÍK2006BIKE FREAKS HOLICEZŠ TGM BOROHRÁDEK
8Pavel Šumpík2006BIKE FREAKS HOLICEGym. Holice
40František Hojka2005JKCT
46Aleš Zezulka2006SK ŽamberkZŠ Žamberk
73Ondřej Horák2005Jaroslav Kulhavy Cycling Team
80Adam Lehký2005Jaroslav Kulhavy Cycling Team
90Jakub Kalousek2005SK Žamberk Tessuti sportZŠ Žamberk
116Matyáš Laba2006Cyklo BendlZŠ Jiráskova Vysoké Mýto
119Matěj Stodola2005Cyklo BendlZŠ Jiráskova Vysoké Mýto
123Tomáš Janoušek2005Cyklo BendlZŠ Svatopluka Čecha Choceň
125Filip Saidl2006Pítrs bikesZŠ Hronov
127Filip Šimek2005Cyklo BendlBiskupské gymnázium Hradec Králové
135Lukáš Kysela2006Cyklo BendlZŠ Jiráskova Vysoké Mýto
150Daniel Rubeš2005EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍNZŠ Pardubice - Prodloužená
M - kadetky – 2004-2003
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
2Lucka Hendrychová2003BIKE FREAKS HOLICE
41Anna Kudláčková2004Ghost junior teamGymnázium Dr. E. H. Holice
44Štěpánka Hojková2003JKCTGymnázium Holice
154Silvie Nechvílová2003Cyklo BendlGymnázium Litomyšl
N - kadeti – 2004-2003
Startovní čísloJménoRokTým nebo městoŠkola
11Václav Lhoták2004BIKE FREAKS HOLICEGymnázium Dr. Emila Holuba, Holice
45Matěj Půlpán2003WWW:SCOTTMTB.CZSportovní Gymnazium Pardubice
71Lukáš Csizmadia2004Jaroslav Kulhavy cycling teamZŠ Třebovská 147
114Ondřej Vrátil2004Cyklo BendlZŠ Jiráskova Vysoké Mýto
118Čestmír Horáček2003Cyklo Bendl
137Daniel Beneš2004Cyklo BendlZŠ Jiráskova Vysoké Mýto
O - juniorky + ženy – 2002 a starší
Startovní čísloJménoRokTým nebo město
109Lenka Kotrbová2002TJ Spartak Třebíč
110Eva Štěpanovská1994Quintbike.cz
122Tereza Schmidtová1991Swiss NiK cycling team
141Jana Kopecká1979Prestige Cycling Team
143Kateřina Štefanová2001Jaroslav Kulhavý Cycling Team
171Bohdana Půlpánová1975WWW.SCOTTMTB.CZ
P - junioři + muži do 39 – 1980-2001
Startovní čísloJménoRokTým nebo město
58Vojtěch Kovaříček2002Jaroslav Kulhavý cycling team
62Lukáš Elčkner2001Jaroslav Kulhavy cycling team
63Adam Styblík2002Jaroslav Kulhavy cycling team
74Štěpán Kočí2002Jaroslav Kulhavý cycling team
81Jiří Vrabec2002BIKE FREAKS HOLICE
100Filip Platenka2000BIKE FREAKS HOLICE
101Jakub Růžička2000Cyklo Bendl
107Dominik Horák2001Jaroslav Kulhavý cycling team
108Jakub Šimek2001Kross Bike ranch team
115Martin Hladík2002Cyklo Bendl
120Jiří Holec2002Cyklo Bendl
128Vojtěch Pešek1989Ck mtb maraton Hlinsko
130Dominik Petrnoušek1999Cykloprofi Golfren Team
159Vojtěch Hájek2000Cyklo Bendl
174Lukáš Beran1988GHOST TEAM
175Pavel Jirásek1992Pítrs Bike
178Jan Čuda1983KupKolo MTB Team Pardubice
182Vojtěch Souček2002Prestige Cycling Team
R - masters – 1979 a starší
Startovní čísloJménoRokTým nebo město
99Stanislav Šumpík1978BIKE FREAKS HOLICE
140Lukáš Kopecký1978Prestige Cycling Team
162Petr Sulzbacher1975Pítrs bikes team
173Viktor Kučera1975GHOST TEAM
177Aleš Krpata1978KupKolo MTB Team Pardubice
179Pavel Šticha1972CYKLO MAX