Dětské závody » Výsledky

Výsledky

1. května 2018

0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2014 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
138Josef ZajačikHorní Jelení 20150:44:48 (finále)
1138Lucie VoříškováOstřetín20130:59:33 (finále)
2171Jan JanoušekMŠ Brandýs20140:47:11 (finále)
2176Agáta RubešováBike 200020151:01:56 (finále)
352Simon ZajacikDolni Redice20150:53:87 (finále)
3184Adéla JílkováSádek20141:04:99 (finále)
4104Nikolas ŠrolerOrlické Podhůří20150:54:55 (finále)
4175Kristýna HanušováMoravany20141:10:35 (finále)
5169Zlata DolečkováSK Žamberk20151:12:38 (finále)
5172Jiří SchejbalHolice20150:59:44 (finále)
6156Lukáš VitákRožnov pod Radhoštěm20150:42:39
6158Karin PastorkováZubří20161:59:18
793Patrik VanišSezemice20150:42:40
8157Vít PastorekZubří20140:42:64
9174Daniel TománekPraskačka20161:02:12
31Tom KouřímVysoké Mýto2016
99Emma VyčítalováHoletín2015
107Karel ZnamenáčekZNACAR2013
181Veronika KlementováBike 20002014
A - naděje kluci a holky – ročník 2014 a mladší
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1118Ella FelcmanováBikeClinic Junior Team20140:31
2162Monika UngrádováHolice20140:32
3140Tereza NetolickaVysoke Myto20140:34
4181Veronika KlementováBike 200020140:35
39Josef ZajačikHorní Jelení 2015
B - předškoláci holky – 2013-2012
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
137Lucie Zajačiková Horní Jelení 20121:11
255Amálka KrejčíkováSezemice20121:13
379Barbora DvořákováINDIGO cycling team RK20121:17
4115Jolana KušičkováČHTM Horní Jelení20121:19
5110Viktorie HlavatáMoravany20121:25
686Magdaléna UrbánkováHolice20131:29
7114Lucie KušičkováČHTM Horní Jelení20121:34
8117Alena NeugebauerováVeliny20121:35
9119Ella FelcmanováBikeclinic Junior Team20141:42
1095Eliška DohnalováMoravany20121:49
1180Denisa DobruskáÚstí nad Orlicí20131:52
1262Alžběta ŠtejnarovaHolice20132:03
13132Lucie VoříškováOstřetín20132:43
135Eva KučerováHostovice2013
C - předškoláci kluci – 2013-2012
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
115Matyáš RočekKostěnice20122:14
298Šimon VyčítalHoletín20122:21
3150Lukáš KňavaKostěnice20122:22
492Dominik VanišSezemice20122:26
5109Štěpán KrejčíkVeselé volno Sezemice20132:30
6152Dominik BeděrkaPardubice20122:33
7161David UngrádHolice20122:35
883Filip HorčičkaOstřetín20122:38
958Jakub SklenářVerměřovice20122:42
10139Jiri NetolickyVysoke Myto20122:43
11105Dominik ŠrolerOrlické Podhůří20132:48
1210Filip MachekHolice20132:50
1385Jakub KlofandaBendl Vysoké Mýto20122:53
14185David ČimboraPardubice20122:57
15108Karel ZnamenáčekZNACAR20133:03
1618Filip ZnamenáčekZNACAR Holice20123:08
1776Štěpán ŘehounekLitětiny20123:10
187Štěpán NovákHolice20133:15
19183Jakub ElichPardubice20133:17
D - holky – 2011-2010
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1100Vanesa BohánskáSKI Team Liberec20104:40
236Eliška Zajačiková Horní Jelení 20105:21
313Denisa RočkováKostěnice20105:47
469Eliška ŠumpíkováPraskačka20106:10
5146Šárka KopsováCykloBendl Vysoké Mýto20117:14
6177Karolína BenešováMoravany20117:17
7182Ester ElichováPardubice20107:54
64Jolana BlažkováNasavrky bikers2010
28Rozálie BednářováHorní Jelení2011
163Barbora KrausováDlouhoňovice2010
E - kluci – 2011-2010
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
171Jan StaněkCankovice20109:29
2151Tomáš KňavaKostěnice201010:12
324Libor OdehnalSkuteč201010:17
48Daniel MachekHolice201010:39
557Jaromír SklenářVerměřovice201110:57
6180Jan KopeckýBrandýs nad Orlicí201110:59
7128Vít PicpauerSlatiňany201011:12
867Petr JílekF-Bike club Sádek201111:22
991Karel SokolCyklo Bendl Vysoké Mýto201011:25
10160František RoušarChrudim201111:39
11127Vojta KrátkýBike Freaks Holice201111:57
12143Ondřej HospodkaCykloBendl Vysoké Mýto201012:15
1343Jan JohnS-Sport Hronov201112:17
1460Jakub ŽampaSezemice201114:30
137Adam KučeraHostovice2011
170Matyáš RočekHorní Jelení2011
F - holky – 2009-2008
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1126Zuzka KrátkáBike freaks Holice20089:51
2179Eva DrhováVrchlabí200810:44
335Karla HojkováStaré Holice200810:53
4121Simona ZezulkováSK Žamberk Tessuti sport200812:05
594Žofie BarnetováSport Bart Team200812:14
6101Karolina RočkovaCyklo profi200812:21
756Eliška KrejčíkováSezemice200912:35
878Aneta DvořákováINDIGO cycling team RK200912:41
9178Kateřina RubičováChrudim200914:01
10153Anna PalaugariHorní Jelení200814:16
1184Natálie KlofandovaBendl Vysoké Mýto200914:17
19Laura ZnamenáčkováZNACAR Holice2008
30Emma KouřímováVysoké Mýto2009
129Adéla Hanyková20082008
G - kluci – 2009-2008
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
146Patrik FrenclGiant Pitrs bikes20089:27
225Petr DouděraJaroslav Kulhavý Cycling Team20099:55
390Melichar KovářBIKE FREAKS HOLICE20099:59
4167Adam PapoušekPapun Dašice200810:02
512Jakub PanušBike Freaks Holice200910:12
6133Jan KrausDlouhoňovice200810:31
774Patrik AdamecCC Choceň200910:39
8142Tomáš KuncGhost junior team200910:42
9149Matyáš BeděrkaBike freaks Holice200910:44
1044Antonín JohnS-Sport Hronov200810:46
114Jiří Šumpík BIKE FREAKS HOLICE 200911:02
12147Ondřej KopsaCykloBendl Vysoké Mýto200811:07
1389Jan PicpauerSlatiňany200811:27
1475Jan PištoraKomárov200811:33
15159Bohumil RoušarChrudim200911:35
1687Vojtěch UrbánekHolice200812:13
17145David Jiří HajroKlub českých cyklistů Litomyšl 200912:42
1881David DobruskýÚstí nad Orlicí200812:43
1961Marek SvatošHorní Jelení200813:43
20111Matěj HlavatýMoravany200914:12
2182Daniel HorčičkaOstřetín200915:17
2217Daniel RýzlerOstřetín200915:27
29Adam ModráčekHorní Jelení2009
32Ondřej GlencnerCyklo Klub Bendl2008
42Tomáš RaškaShort Bike Academy Opletal2009
136Jiří KučeraHostovice2008
H - mladší žákyně – 2007-2006
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
19Anna PanušováBike Freaks Holice200611:00
223Adéla LhotákováBike Freaks Holice200711:10
326Kateřina DouděrováJaroslav Kulhavý Cycling Team200611:17
4112Ella Kunčíkováspindleruv mlyn200712:12
5134Andrea LangováApache Loko Trutnov200612:27
620Adéla ŠulcováS-Sport Hronov200612:32
7173Bára UrbánkováSpartak Slatiňany200612:41
866Adéla ČepováKKL Hlinsko200613:20
968Lucie ŠumpíkováPraskačka200714:34
96Adélka DohnalováMoravany2007-1 kolo
J - mladší žáci – 2007-2006
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
111Vojta HendrychBike Freaks Holice200614:59
23Pavel Šumpík BIKE FREAKS HOLICE 200615:27
35Vojtěch NovákBike Freaks Holice200715:44
445Dominik FrenclGiant Pitrs bikes200716:05
5124Přemysl DolečekSK Žamberk Tessuti sport200716:54
654Pavel LukašíkBIKE FREAKS HOLICE200617:00
7148Jakub MelounJH Cycling200717:35
8120Aleš ZezulkaSK Žamberk Tessuti sport200618:38
9155Jan VšetičkaTC Dobruška200718:39
1021Samuel VikS-sport Hronov200718:47
1173Marek AdamecCC Choceň200619:11
1234Martin RufrBIKE FREAKS HOLICE200719:37
13106Jan KubánekZNACAR200620:31
1David BlažekPardus TUFO Prostějov2007
27Filip DouděraCC Choceň2007
41Lukáš RaškaShort Bike Academy Opletal2007
47Nick Elčkner Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2007
53Filip ChvojkaGhost junior team2007
63Aleš BlažekJaroslav Kulhavy Cycling team2007
77Petr TupecHorní Jelení2006
122Marek NechutaBike Freaks Holice2007DNF
144Vojtěch HospodkaCykloBendl Vysoké Mýto2007-1 kolo
165Štěpán PištoraOstřetín2007-1 kolo
K - starší žačky – 2005-2004
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
16Markéta DoležalováBike Freaks Holice200514:05
249Anna Kudláčková GHOST JUNIOR TEAM200414:34
333Lucie HainzelováGiant Pitrs Bikes200514:58
488Alena PicpauerováSlatiňany200515:20
5123Vendula NechutováBike Freaks Holice200516:28
697Eliška PeterkováMTB SPARTAK VRCHLABÍ200516:48
7125Valerie DolečkováSK Žamberk Tessuti sport200417:42
L - starší žáci – 2005-2004
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
150František HojkaBike Freaks Holice200518:02
222Václav LhotákBike Freaks Holice200418:49
3103Jakub ŘíhaBike Freaks Holice200519:50
4168Ondřej Horák-200520:28
570Filip ŠimekHorní Jelení200520:31
6166Daniel Mezlík-200522:00
7102Jakub PinkasDolní Roveň200422:22
8130Jakub KalousekSK Žamberk Tessuti sport200522:29
959Vít StrejčekCykloklub Bendl Vysoké Mýto200525:13
2Jakub HákJaroslav Kulhavy Cycling Team2004
65Daniel RubešBike 20002005
113Matěj KunčíkVrchlabí2004
M - kadetky – 2003-2002
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
151Štěpánka HojkováJaroslav Kulhavy Cycling Team200317:59
216Lucie HendrychováBike Freaks Holice200319:30
3164Lenka KotrbováTJ Spartak Třebíč200221:05
N - kadeti – 2003-2002
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
140Jiří VrabecBike Freaks Holice200230:33
72Vojtěch ShánělBike Freaks Holice2003
131Adam BukačExpres CZ-Scott Team Kolín2003DNF
154Matěj PůlpánSCOTT MTB.CZ2003
P - junioři – 2001-2000
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1116Platenka FilipBike Freaks Holice200031:43
14Dominik Horák KC Kooperativa Jablonec N. N. 2001
48Lukáš Elčkner Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2001

Výsledky ročníků závodu

2018
2017
2016
2015
2014