Holická stovka » Výsledky

Výsledky

Muži 2018

                                                                                                                                                                          mezičas              

1. Skibikecentrum.cz Team (Mokrý J., Hruška P., Šebrle J., Hanyk M.)                                2:25:32           1:08:48

2. KILPI RACING TEAM ( Jakub Novák, Milan Damek, Dalibor Konečný, Petr Záruba)      2:26:34           1:09:30

3. Časovkářská jelita (Rudolf Novák, Ondřej Beran, Tomáš Karabinoš, Karel Vaněček)   2:29:32            1:10:32

4. Cyklo Pokr Pardubice (Zajíc P., Mittner L., Jičínský J., Pechman M.)                                2:37:28            1:15:20

5. Bike Freaks Holice I (Kaplan O., Neugebauer J., Štejnar M., Šimek J.)                             2:44:20            1:19:31

6. Bike Freaks Holice II (Šumpík S., Prešek Z., Kaplan J., Bečka P.)                                       2:44:29            1:18:55

7. Dastpelu (D. Maixner, S. Vochozka, P. Černý, V. Dolejš)                                                   2:54:18            1:22:02

Kategorie Mix:

1. HOVRCH (Vokatá M., Hacker P., Leugner J., Hoder J.)                                                        2:59:30           1:24:43

2. Bike Freaks Woman (Glaserová V., Hendrych J., Tondr M., Ficek P.)                                 3:03:28           1:25:49

3. TJ Lokomotiva Nymburk 1 (Horyna, Šimečková, Šimeček, Šimeček)                                3:07:13            1:29:36

4. Hradecký Spinning Klub ( B. Steinbachová, P. Fišar, M. Nejl, F. Novotný)                         3:07:51           1:28:10

5- Indigo team RK (Andršová K., Bolehovský V., Mládek S., Chmelař)                                   3:12:16           1:30:47


Muži 2017

                                               výsledný čas         Holice - Andrlův chlum - Holice

1. CK Vinohradské šlapky               2:26:53                    1:22             1:04

2. Rychle a zběsile                            2:27:59                    1:20             1:07

3. 53x11                                             2:38:51                     1:29             1:09

4. Rafkarna IDEA cycling team A    2:39:07                     1:21             1:18

5. Cyklo Pokr Pardubice                  2:40:15                     1:27             1:13

6. Bike Freaks Holice I                      2:47:37                     1:34            1:13

7. Bike Freaks Holice II                     2:49:19                     1:33            1:16

8. DASTPELU                                      2:53:50                     1:35            1:18

9. Okolní sběr                                     2:55:35                    1:36            1:19

10. Rafkarna IDEA cycling team B   3:01:32                    1:38            1:23


Mix 2017

                                                   výsledný čas         Holice - Andrlův chlum - Holice

1. HOVRCH tým                                3:02:29                      1:42             1:20          

2. Carla Kupkolo                               3:02:32                       1:43             1:19 

3. Bike Freaks Woman                     3:06:24                       1:45             1:21

4. Indigo team RK                             3:16:06                       1:52             1:24


Muži 2016

                                               výsledný čas         Holice - Andrlův chlum - Holice

1. Skvělá kola Č. Těšín             2:33:54                     1:26:56          1:06:58          (Hlawiczka M., Pietrzyk V., Mitrenga P., Kulhánek V.)  

2. Rychle a zběsile                   2:33:57                     1:27:19          1:06:38          (Šťastný R., Vaněk V., Machala D., Šafář D.)

3. Stalak DeVoss I                    2:39:03                     1:29:50          1:09:13           (Hauf J. st., Hauf J. ml, Palguta R., Ptáček O.)

4. DASTPELU                            2:48:25                     1:39:11          1:09:14           (Maixner D., Vochozka S., Černý P., Hnilička L.)

5. Bike Freaks Holice I             2:50:05                     1:37:06          1:12:59           (Hendrych J., Kaplan O., Tondr M., Kaplan J.)

6. Stalak DeVoss II                   2:54:53                     1:43:22          1:11:31          (Dvořák J., Maryška J., Mádle M., Zelený P.)

7. Bike Freaks Holice III           2:57:27                     1:41:29          1:15:58          (Šumpík S., Neugebauer J., Bečka P., Bečka O.)      

8. Bike Freaks Holice II            2:59:44                     1:43:06          1:16:38           (Štejnar M., Prešek Z., Doupovec M., Papoušek J.)

9. Tri club Dobruška                3:03:34                     1:49:12          1:14:22           (Nejl M., Černý A., Říčař F., Hoder J.)

mimo soutěž: Okolní sběr      2:54:30                     1:39:20          1:15:10           (Dostál L., Vavroušek M., Kuban M.


Mix 2016

1. Kráska a netvoři                   2:55:32                   1:40:02          1:15:30            (Wernerová Z., Nádvorník J., Chutný M., Komberec)


Muži 2015

                                                  výsledný čas       Holice -- Andrlák --- Holice 

1. Stalak DeVoss I                        2:44::03                 1:30:43        1:13:20                 (Hauf, Mádle, Ptáček, Hanyk)

2. BAKAKO Nová Paka                 2:44:36                  1:31:02        1:13:34                 (Sládek, Fikar, Tříska, Ouzký)

3. Hlavičky Makovičky                  2:47:06                   1:32:00        1:15:06                (Šťastný, Vaněk, Pišl, Nádvorník)

4. Stalak DeVoss II                        2:52:49                   1:34:29        1:18:20               (Dvořák, Klícha, Heřman, Hauf ml.)

5. K-Mont Vysoké Mýto                2:55:32                   1:34:35        1:20:57               (Komárek, Švadlena, Pátek, Novák)

6. ČeChPol Team                           3:02:04                  1:41:20        1:20:44               (Novotka, Lomoz, Navrátil, Maixner)

7. Bike Freaks Holice I                  3:02:26                  1:41:06         1:21:20              (Papoušek, Štejnar, Bečka, Prešek)

8. SCS Mirva Svitavy                       3:02:32                 1:40:18         1:22:14              (Z.Klíma, Rot, Černý, T. Klíma)  

9. Tri Club Dobruška                      3:05:30                 1:41:01         1:24:29              (Nejl, Říčař,Chudý, Hoder)

10. Bike Freaks Holice II                3:08:02                 1:43:26         1:24:36              (O. Kaplan, Neugebauer, Bečka ml., Šumpík)


Muži 2014


                                     výsledný čas      Holice --> Andrák --> Holice (na celé min.)
1.Stalak DeVoss            2:54:16              1:34      +      1:20
(Hauf, Maryška, Heřman, Dvořák)
 
2. ČeChPol Team         3:09:39               1:44    +     1:25
(Navrátil, Lomoz, Hanyk, Bekeš,)
 
3. Bike Freaks Holice     3:09:46             1:42    +    1:27
(Tondr, Papoušek, Bečka, Prešek)
 
4. Pells Holice                3:53:44

(Lohniský, Hendrych, Míl)


Mix 2014


                                                                 výsledný čas     Holice --> Andrák --> Holice (na celé min.)
1. Stalak DeVoss                             3:19:51                  1:50     +      1:29
(Andršová, Řízek, Bolehovský, Hanyk M.)
 
2. Bike Freaks Holice Mix                  3:25                          1:54      +      1:31
(Hendrychová, Hloupý, Šumpík, Doupovec)
 
3. Bike Freaks Holice Junior Mix    3:32:17                   1:54     +       1:38
(Papoušková, Bečka O., Pírko, Hendrych)


Muži 2013


                                            výsledný čas      Holice --> Andrák --> Holice (na celé min.)
1.SSC Železný Brod                 2:42:11              1:27      +      1:15
(Nechanický, Menšík, Malík)
 
2. BIKE FREAKS HOLICE         3:10:05               1:41    +     1:29
(J.Hendrych, Kaplan, Prešek, Vinař)
 
3. TC Dobruška                       3:13:57                1:43    +    1:31
(Černý, Říčař, Hoder, Preininger)
 
4. Pells Holice                        4:20:41                2:09    +     2:11
(Lohniský, Znamenáček, M. Hendrych)

Mix 2013


                                              výsledný čas     Holice --> Andrák --> Holice (na celé min.)
1. BIKE FREAKS HOLICE         3:28:12                  1:57     +      1:31
(Hendrychová, Bečka, Hloupý, Papoušek)
 
2. Horolezecký klub Holice         ???                   2:38     +      ? (celkový čas >než 6:30)
(Krepečková, Synek, Macků, Prudič)
 
3. SCP Pardubice r.280            5:05:15                2:15     +      2:50
(Myšková, Karleček, Kovárník, Novák)
poznámka: třetí cena byla udělena jako cena útěchy a byla adresována paní Myškové, která po pádu nemohla dokončit.