Dětské závody » Výsledky » Ročník 2014

Výsledky ročníku 2014

1. května 2014

0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2010 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1225Tobias SimonMoravany201000:27:24
275Matěj KoubekDolní Ředice201000:29:25
3252Kateřina Kaplanová201200:29:52
4143Jonáš VeselýDolní Jelení201100:29:57
5104Marek ChaloupkaHorní Jelení201000:30:12
6244Václav Cihlár201000:31:00
7179Adéla Chovanová Dolní Ředice 201000:31:22
8242Ondřej Zavřel201000:31:58
942Jan VlkVysoká u Holic201000:32:07
1079Vojta KrátkýHorní Ředice201100:34:02
1124Eliška HendrychováBIKE FREAKS Holice201000:34:09
12123Ondřej HospodkaCykloklub Bendl Vysoké Mýto201000:36:57
13126Matěj DytrtRybitví201100:39:59
14227Jan HronovskýVysoké Chvojno201100:41:54
15139Matyáš SchejbalOstřetín201200:43:55
16224Lada ŠvárováHorní Ředice201000:52:34
16245Jakub Nešetřil201000:52:34
1738Kryštof MatoušekMěstec201101:00:07
18210Matěj BrandýskýHorní Ředice201201:02:59
18213Anna ŠebkováHorní Jelení201001:02:59
1919Vít HlavaHolice201101:27:00
20258Selma Eis201101:29:51
21129David ŠvandaHolice201001:30:03
2249Tobiáš SchejbalŘíčany201101:38:03
23203Laura ČížkováKamenec201101:41:14
24256Filip Kamenický201201:49:33
25260Marie Schejbalová01:53:50
26196Stela BrandováHolice201201:53:51
27259Filip ZnamenáčekHolice201201:58:00
2872Hana RufrováVysoké Chvojno201002:11:55
29187Zuzana BřezinováVysoké Chvojno2012odstoupila
30194Lenka RufrováVysoké Chvojno2012odstoupila
246Lukáš Kňava2012
239Matyáš Holovský2011
21Katrin TomaníkováHolice2011
41Amálka KrejčíkováSezemice2012
46Rozálie BednářováHorní Jelení2011
54Eliška HlouškováHorní Jelení2011
65Filip KamenickýVysoké Chvojno2012
98Radim NývltHolice2011
121Vratislav KarelHolice- Koudelka2010
155Jakub HolovskýHK2012
157Vojtěch KrejčíkHorní Jelení2010
232Matyáš HolovskýHradec Králové2011
A - naděje kluci a holky - ročník 2010 a mladší (pro kola, kola s koležky, tříkolky)
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1172Libor OdehnalSkuteč201001:04:01
277Zuzana MoravcováChoceň201001:05:05
3247Tomáš Kňava201001:11:02
4164Vojtěch KrejčíkHorní Jelení201001:18:03
574Matěj KoubekDolní Ředice201001:26:00
6107Eliška Šumpíková Praskačka201001:38:02
7192Sofie NešetřilováHolice201001:44:06
8245Jakub Nešetřil201001:54:06
955Rozalie BednářováHorní Jelení201103:09:00
10201Michaela HlouškováHolice, okres Pardubice201003:34:01
87Vojta KrátkýHorní Ředice2011
131David ŠvandaHolice2010
B - předškoláci holky - 2009-2008
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
178Zuzka KrátkáV6200803:04:04
2128Adélka HanykováKostelec nad Orlicí200803:57:05
388Karla HojkováStaré Holice200804:03:00
4125Tereza DytrtováRybitví200804:11:00
5209Adéla BrandýskáHorní Ředice200804:13:02
648Barbora SchejbalováŘíčany200804:15:08
7141Viktorie KovaříkováHolice200804:23:08
8137Laura ZnamenáčkováHolice200805:12:06
940Eliška KrejčíkováSezemice200905:24:03
10230Aneta DvořákováStalak Devoss Rk200905:37:04
1143Veronika VlkováVysoká u Holic200805:38:09
12195Marina BrandováHolice200905:40:09
13134Lucie MarkováHolice200905:52:05
14197Linda JiřenováJaroslav200805:53:07
15114Vanesa KvapilováHorní Ředice200806:00:04
16154Markéra KorečkováHK200907:41:08
17218Vanda KotíkováHolice200908:40:00
18226Eliška HronovskáVysoké Chvojno2008nedojela
111Nela SkácelováHorní Ředice2009
112Nikola SkácelováHorní Ředice2009
C - předškoláci kluci - 2009-2008
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
114Michal ŠretrRůža bike kids200802:59:01
2223Dominik FrenclPitrbikes Police nMETUJI200803:21:02
3216Šimon ZítaLukavice200803:30:05
4222Patrik FrenclPitrsbikes Police n.Metuji200803:33:02
545Jakub BednářHorní Jelení200803:37:03
6219Marek SvatošHorní Jelení200803:40:03
73Jirka Šumpík BIKE FREAKS HOLICE200903:50:06
8183Marek BenešKvasiny200803:54:01
991Vojtěch UrbánekMaso Bar Holce200803:56:07
1018Viktor HlavaHolice200803:57:04
1193Marek Vejběracyklo pokr200804:00:01
12160Petr DouděraCC Chocen200904:09:05
13159Kryštof KaisrlíkHolice200804:22:04
14188Marek BřezinaVysoké Chvojno200904:22:09
15204Kryštof Němeček Byst200804:25:04
16250Radek Suchan200904:32:01
17153Jakub KorečekHK200904:55:07
1885David JirásekSezemice200905:29:08
19236Vojtěch Zběhlík200805:31:01
20178Samuel Rupert ŠilleTOPESTO200805:51:04
21254Tom Halaičuk201005:55:04
22105Vojtěch BártaDolní Ředice200906:10:08
23142Vojtěch KovaříkHolice200806:12:01
24215Adam RůžičkaHolice200806:46:02
2539Jan VojáčekDolní Roveň200907:40:08
20Aleš TomaníkHolice2008
36Jindřich ŠímaOstřetín2008
51Adam ModráčekHorní Jelení2009
53Šimon HloušekHorní Jelení2008
73David PlechatýVysoké Chvojno2009
D - holky - 2007-2006
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1168Ema JankovskaBike 3000 200702:54:56
215Lucie ŠretrováRůža bike kids200603:09:59
3106Karolína Kaplanovásruby200703:14:43
4185Emma KovaříkováHolice200603:29:03
569Denisa EliášováHolice200603:30:07
660Adéla LhotákováKoudelka200703:32:17
7198Nela JiřenováJaroslav200603:37:01
8181Ema SmítalováHolice200703:38:15
995Ella KrejčíkováVeselé volno Sezemice200603:47:15
10151Veronika MňukováDolní Ředice200603:53:58
11208Adéla JurkulákováAVELIMTB200703:55:59
1228Kateřina FricováSopotnice200604:02:58
13101Nicol FormánkováHolice200604:35:06
14180Lucie Chovanová Dolní Ředice 200704:39:07
15138Sabina SchejbalováOstřetín200604:46:29
1650Marie KaplanováVeliny200604:49:02
1731Gabriela ViktorováHolice200605:47:53
18255Adélka Šabatová200705:52:58
19200Adriana HlouškováHolice, okres Pardubice200706:16:52
20251Maya Ouhrabkova Chvojenec 200706:17:56
52Nikola ModráčkováHorní Jelení2007
132Lucie ŠumpíkováPraskačka2007
161Kateřina DouděrováCC Chocen2006
163Eliška RočkováHolice2007
228Tereza HomolováPraha2007
E - kluci - 2007-2006
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
17Vojta HendrychBIKE FREAKS HOLICE200602:26:56
24Pavel Šumpík BIKE FREAKS HOLICE200602:27:59
3205Jan MunzarCarla -kupkolo200602:39:33
476David MoravecChoceň200602:49:34
5158Ondřej KrejčíkHorní Jelení200603:07:34
686Filip JirásekSezemice200603:10:38
7234Aleš Zezulka200603:10:58
8115Aleš KupaVejvanovice200703:12:27
9148Denis BidloPoběžovice200703:24:31
10109Lukáš KolovratníkVeselé volno Sezemice200603:24:55
11248Vilém Suchan200703:34:14
1232Radim NovákHolice200603:50:44
13214Matěj ŠebekHorní Jelení200703:54:31
1471Martin RufrVysoké Chvojno200703:55:56
15147Matěj ProkopHolice200704:23:59
16191Tomáš MuchaPardubice200704:25:54
1725Jiří ŠtěrbaPardubice200704:41:26
18124Vojtěch HospodkaCykloklub Bendl Vysoké Mýto200704:46:59
1923Karel HendrychBIKE FREAKS Holice200704:50:23
20162Lukáš HendrychStraré Holice200705:56:34
81Štěpán NývltHolice2007
82Vojtěch NovákRoveňsko2007
84Viktor PražákHolice2006
97Jan KubánekHolice2006
135Jan HrubanHolice2007
F - holky - 2005-2004
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1233Valérie DolečkováSK Žamberk200406:13:59
222Terezie KoubkováSezemice200506:21:56
3171Nela OdehnalováSkuteč200506:24:59
494Anna KrejčíkováVeselé volno Sezemice200506:40:37
5100Markéta DoležalováHolice200506:55:58
6152Aneta KorečkováHK200406:59:51
827Adéla FricováSopotnice200408:01:36
261Eva Suchanová2004
133Tereza PuchernováPardubice2004
136Soňa HrubanováHolice2005
G - kluci - 2005-2004
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
161Mirek MüllerKAH sport Vrchlabí200404:47:10
2167Tomas JankovskyBike 3000 200404:58:53
359Václav LhotákKoudelka200405:01:08
457František HojkaBIKE FREAKS Holice200505:01:55
55Tomáš NeugebauerBike Freaks Holice200405:03:56
6207Marek JurkulákAVELIMTB200505:04:41
7174Jakub HákCARLA KUPKOLO.CZ200405:16:37
8116Filip KupaVejvanovice200405:26:54
9189Jaromír HemerTrusnov200505:57:25
10145Patrik PinkasLitětiny200505:58:39
11220Tomáš SvatošHorní Jelení200406:03:56
12217Sebastian ZítaLukavice200406:11:55
13149Jakub PinkasDolní Roveň200406:13:54
14182Jakub SmítalHolice200506:21:47
1596Bronislav KubánekHolice200406:23:15
16103Radek NešetřilHolice200506:32:19
17211Vít StrejčekVysoké Mýto200506:35:26
18212Ondřej HalajčukHolice200506:50:07
19257Michal RosenbergHolice200407:21:01
20253Radim Štejnar200408:03:59
35Ondřej MachatýHolice2005
64Ondřej Kamenický Vysoké Chvojno2005
83Kevin PražákBIKE FREAKS HOLICE2004
H - mladší žačky - 2003-2002
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
12Martina PapouškováV6 Bike Freaks Holice200207:39:21
256Štěpánka HojkováBIKE FREAKS Holice200307:50:56
316Lucie HendrychováBIKE FREAKS HOLICE200308:24:29
4119Tereza ŠedováCyklo lub Bendl200308:58:56
5199Pavla RufrováHolice200309:00:50
6202Martina KoškováCykloprofi200309:40:36
7165Adéla KaisrlíkováHolice200209:42:07
118Barbora KollárováSezemice2002
J - mladší žáci - 2003-2002
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
190Marek MílApache LOKO Trutnov200206:59:47
2173matěj půlpánwww.scottmtb.cz200307:13:48
3193Jan MaryškaStalak DeVOSS RK200207:30:06
444Jan StuchlíkStalak DeVOSS RK200307:34:16
5156Jakub JurkulákAVELIMTB200307:35:34
666Jiří VrabecHSQ TEAM200208:06:13
7235Adam SládekSK Žamberk200308:16:56
8184Adam KovaříkHolice200208:43:34
9221Adam StarýHolice200208:52:54
10169Matěj NádeníkHorní Jelení200308:56:51
1130Matyáš ViktoraHolice200309:12:59
12190Josef HemerTrusnov200209:15:58
13117David KollárSezemice200209:16:58
14240Tomáš Josef VávraCyklo Bendl200309:36:53
1589Vojta ShánělBIKE FREAKS Holice200309:40:53
1668Petr BielčikHSQ TEAM200309:44:47
17108Martin KolovratníkVeselé volno Sezemice200310:03:19
1870Jakub EliášHolice200310:08:13
19120Stanislav KozákPoběžovice200310:28:28
20102Jakub NešetřilHolice200310:29:29
34Jakub MachatýHolice2003
K - starší žačky - 2001-2000
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1237Edita EliášováCykloklub Bendl Vysoké Mýto200011:11:04
2238Andrea BartůňkováRemerx Kolín200111:50:00
358Natálie KašparováBIKE FREAKS Holice200012:19:08
4127Pavlína PlchováCykloklub Bendl Vysoké Mýto200115:04:05
526Denisa ŠtěrbováHolice 200116:26:03
629Eliška FricováSopotnice200018:36:05
767Kateřina ŠtefanováBIKE FREAKS HOLICE2001
L - starší žáci - 2001-2000
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1229Miloslav KrýdaVysoké Mýto200009:34:05
26Ondra BečkaBike Freaks Holice200010:38:09
392vaclav jarošcyklo pokr200010:58:00
4150Tomáš PinkasDolní Roveň200111:47:05
5144Daniel PinkasLitětiny200112:05:07
6122Dominik HorákHorní Roveň200113:34:03
7186Vojtěch KopaHorní Roveň200013:55:06
8140Dominik Špaček Cykloprofi200014:56:04
9146Lukáš ProkopHolice200115:25:07
10231Brumovský KarelPrdel200015:28:06
37Daniel MatoušekMěstec 2000
62Jakub HníkKAH sport Vrchlabí2001
63Petr HetflejšKAH sport Vrchlabí2001
99Matěj BlažejHolice2000
130Daniel ŠvandaHolice2000
175Marek VotápkaPrdel bikes2000
177Ladislav PinkasPrdel bikes2000
M - kadetky - 1999-1998
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
117Pavla HendrychováBIKE FREAKS Holice199815:37:07
N - kadeti - 1999-1998
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1243David Ditrych15:00:00
233Albert DusDUSPRO Cycling Team199916:01:03
3113Jan PírkoBike Freaks Holice199817:33:03
4166Radek ŠtolpaSrnojedy199817:59:03
O - juniorky - 1997-1996
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1176Veronika KolafováSTALAK DeVOSS199624:08:06
13Katka BečkováHolice1997Nejela
P - junioři - 1997-1996
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1170Dominik StarýJaroslav Kulhavý Cycling Team199716:45:01
2110Jakub KaplanV6 Bike Freaks Holice199618:15:00
31Honza PapoušekV6 Bike Freaks Holice199718:35:08
4241Radim MatějkaCyklo Bendl19:17:02

8. května 2014

0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2010 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1300Ondra ŘíhaKoudelka201000:22:55
2126Matěj DytrtRybitví201100:25:07
3283Eliška ZajačikováHradec Králové201000:27:55
4244Václav Cihlár201000:30:05
5225Tobias SimonMoravany201000:34:00
6179Adéla Chovanová Dolní Ředice 201000:34:05
7269Jiří MalýHradec Králové201000:34:09
842Jan VlkVysoká u Holic201000:35:03
9143Jonáš VeselýDolní Jelení201100:35:08
1079Vojta KrátkýHorní Ředice201100:36:04
1124Eliška HendrychováBIKE FREAKS Holice201000:36:08
12277Natálie VeseláDolní Roveň201100:36:57
13279Tomas KuceraHorni Roven201100:34:05
14224Lada ŠvárováHorní Ředice201000:42:02
1572Hana RufrováVysoké Chvojno201000:45:09
1638Kryštof MatoušekMěstec201100:48:55
17302Karolína VondroušováCYKLO PROFI201101:03:51
18282Lucie ZajačikováHradec Králové201201:05:52
1941Amálka KrejčíkováSezemice201201:12:01
20210Matěj BrandýskýHorní Ředice201201:25:51
2119Vít HlavaHolice201101:27:37
22280Sára SakařováVeliny201201:40:47
23260Marie Schejbalová01:41:01
24194Lenka RufrováVysoké Chvojno201201:41:01
2598Radim NývltHolice201101:55:08
26196Stela BrandováHolice201202:16:55
27203Laura ČížkováKamenec201102:20:49
28289Filip HorčičkaOstřetín201204:58:21
21Katrin TomaníkováHolice2011
46Rozálie BednářováHorní Jelení2011
49Tobiáš SchejbalŘíčany2011
54Eliška HlouškováHorní Jelení2011
65Filip KamenickýVysoké Chvojno2012
75Matěj KoubekDolní Ředice2010
104Marek ChaloupkaHorní Jelení2010
121Vratislav KarelHolice- Koudelka2010
123Ondřej HospodkaCykloklub Bendl Vysoké Mýto2010
129David ŠvandaHolice2010
139Matyáš SchejbalOstřetín2012
155Jakub HolovskýHK2012
157Vojtěch KrejčíkHorní Jelení2010
187Zuzana BřezinováVysoké Chvojno2012
213Anna ŠebkováHorní Jelení2010
227Jan HronovskýVysoké Chvojno2011
232Matyáš HolovskýHradec Králové2011
239Matyáš Holovský2011
242Ondřej Zavřel2010
245Jakub Nešetřil2010
246Lukáš Kňava2012
252Kateřina Kaplanová2012
256Filip Kamenický2012
258Selma Eis2011
259Filip ZnamenáčekHolice2012odstoupil
A - naděje kluci a holky - ročník 2010 a mladší (pro kola, kola s koležky, tříkolky)
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1172Libor OdehnalSkuteč201000:58:05
277Zuzana MoravcováChoceň201001:07:08
3285Eliška ZajačikováHradec Králové201001:08:07
4299Václav CihlářTřebechovice p. O.201001:45:04
5192Sofie NešetřilováHolice201002:19:08
55Rozalie BednářováHorní Jelení2011
74Matěj KoubekDolní Ředice2010
87Vojta KrátkýHorní Ředice2011
107Eliška Šumpíková Praskačka2010
131David ŠvandaHolice2010
164Vojtěch KrejčíkHorní Jelení2010
201Michaela HlouškováHolice, okres Pardubice2010
247Tomáš Kňava2010
284Jana JáchimováVysoké Chvojno2011odstoupila
303Tomáš Halajčuk2010odstoupil
B - předškoláci holky - 2009-2008
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
178Zuzka KrátkáV6200803:10:08
2141Viktorie KovaříkováHolice200803:50:01
3128Adélka HanykováKostelec nad Orlicí200803:51:59
4125Tereza DytrtováRybitví200803:52:03
588Karla HojkováStaré Holice200803:55:06
6209Adéla BrandýskáHorní Ředice200803:57:09
743Veronika VlkováVysoká u Holic200804:24:06
8137Laura ZnamenáčkováHolice200804:31:06
9298Adéla CihlářováTřebechovice p. O.200804:47:01
1040Eliška KrejčíkováSezemice200904:55:04
11114Vanesa KvapilováHorní Ředice200805:03:04
12195Marina BrandováHolice200905:07:09
13230Aneta DvořákováStalak Devoss Rk200905:24:04
14197Linda JiřenováJaroslav200805:36:08
15266Veronika SeverováPardubice200805:43:00
16134Lucie MarkováHolice200905:55:02
48Barbora SchejbalováŘíčany2008
111Nela SkácelováHorní Ředice2009
112Nikola SkácelováHorní Ředice2009
154Markéra KorečkováHK2009
218Vanda KotíkováHolice2009
226Eliška HronovskáVysoké Chvojno2008
275Emma KouřímováVysoké Mýto2009
C - předškoláci kluci - 2009-2008
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1223Dominik FrenclPitrbikes Police nMETUJI200803:07:03
2222Patrik FrenclPitrsbikes Police n.Metuji200803:19:07
3219Marek SvatošHorní Jelení200803:27:06
445Jakub BednářHorní Jelení200803:41:00
53Jirka Šumpík BIKE FREAKS HOLICE200903:49:07
618Viktor HlavaHolice200804:00:00
7183Marek BenešKvasiny200804:04:08
893Marek Vejběracyklo pokr200804:15:05
9204Kryštof Němeček Byst200804:22:08
10159Kryštof KaisrlíkHolice200804:26:06
1136Jindřich ŠímaOstřetín200804:35:04
1285David JirásekSezemice200904:57:09
13142Vojtěch KovaříkHolice200813:09:33
14250Radek Suchan200916:09:09
15288Daniel HorčičkaOstřetín200916:21:08
16271Jiří MalýMalšovice200816:59:01
1751Adam ModráčekHorní Jelení200917:03:05
14Michal ŠretrRůža bike kids2008
20Aleš TomaníkHolice2008
39Jan VojáčekDolní Roveň2009
53Šimon HloušekHorní Jelení2008
73David PlechatýVysoké Chvojno2009
91Vojtěch UrbánekMaso Bar Holce2008
105Vojtěch BártaDolní Ředice2009
153Jakub KorečekHK2009
160Petr DouděraCC Chocen2009
178Samuel Rupert ŠilleTOPESTO2008
188Marek BřezinaVysoké Chvojno2009
215Adam RůžičkaHolice2008
216Šimon ZítaLukavice2008
236Vojtěch Zběhlík2008
254Tom Halaičuk2010
263Vojtěch FormánekHolice2008
D - holky - 2007-2006
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1106Karolína Kaplanovásruby200703:16:06
2185Emma KovaříkováHolice200603:20:07
360Adéla LhotákováKoudelka200703:21:07
4276Elen ShánělováVysoké Mýto200603:22:07
5198Nela JiřenováJaroslav200603:26:06
669Denisa EliášováHolice200603:32:00
795Ella KrejčíkováVeselé volno Sezemice200603:46:08
8101Nicol FormánkováHolice200604:06:09
9296Aneta BrandýskáHolice200604:08:06
10180Lucie Chovanová Dolní Ředice 200704:08:08
11151Veronika MňukováDolní Ředice200604:11:07
1228Kateřina FricováSopotnice200604:14:01
1331Gabriela ViktorováHolice200604:16:02
14181Ema SmítalováHolice200704:24:03
15281Šárka JáchimováVysoké Chvojno200704:24:07
16163Eliška RočkováHolice200704:34:02
1752Nikola ModráčkováHorní Jelení200704:37:01
18255Adélka Šabatová200704:38:05
15Lucie ŠretrováRůža bike kids2006
50Marie KaplanováVeliny2006
132Lucie ŠumpíkováPraskačka2007
138Sabina SchejbalováOstřetín2006
161Kateřina DouděrováCC Chocen2006
168Ema JankovskaBike 3000 2007
200Adriana HlouškováHolice, okres Pardubice2007
208Adéla JurkulákováAVELIMTB2007
228Tereza HomolováPraha2007
251Maya Ouhrabkova Chvojenec 2007
264Adéla ŠabatováHorní Ředice2007
E - kluci - 2007-2006
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
17Vojta HendrychBIKE FREAKS HOLICE200602:30:08
24Pavel Šumpík BIKE FREAKS HOLICE200602:32:02
3205Jan MunzarCarla -kupkolo200602:38:06
4267Michal VíšekCyklo Bendl200602:41:09
576David MoravecChoceň200602:52:05
686Filip JirásekSezemice200603:34:01
7278Filip ChvojkaNilfisk ALTO pro cycling team200703:34:06
8248Vilém Suchan200703:35:00
997Jan KubánekHolice200603:35:05
10272Štěpánvysoké Chvojno200603:36:03
11265Lukáš SeveraPardubice200603:40:07
1232Radim NovákHolice200603:45:08
13274Matouš KouřímVysoké Mýto200603:55:07
14148Denis BidloPoběžovice200703:57:01
15301Tomáš Říha200704:01:01
16293Michal Kařízek200704:06:09
1771Martin RufrVysoké Chvojno200704:11:05
18135Jan HrubanHolice200704:13:06
1981Štěpán NývltHolice200704:14:06
20147Matěj ProkopHolice200704:17:02
2125Jiří ŠtěrbaPardubice200704:18:09
2223Karel HendrychBIKE FREAKS Holice200704:46:01
82Vojtěch NovákRoveňsko2007
84Viktor PražákHolice2006
109Lukáš KolovratníkVeselé volno Sezemice2006
115Aleš KupaVejvanovice2007
124Vojtěch HospodkaCykloklub Bendl Vysoké Mýto2007
158Ondřej KrejčíkHorní Jelení2006
162Lukáš HendrychStraré Holice2007
191Tomáš MuchaPardubice2007
214Matěj ŠebekHorní Jelení2007
234Aleš Zezulka2006
F - holky - 2005-2004
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1261Eva Suchanová200405:47:03
394Anna KrejčíkováVeselé volno Sezemice200506:43:09
4171Nela OdehnalováSkuteč200506:45:09
5100Markéta DoležalováHolice200506:59:08
6294Tereza Brumovská200407:04:09
727Adéla FricováSopotnice200407:37:03
8136Soňa HrubanováHolice200507:56:02
22Terezie KoubkováSezemice2005
133Tereza PuchernováPardubice2004
152Aneta KorečkováHK2004
233Valérie DolečkováSK Žamberk2004
G - kluci - 2005-2004
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
157František HojkaBIKE FREAKS Holice200504:57:04
259Václav LhotákKoudelka200405:01:08
3174Jakub HákCARLA KUPKOLO.CZ200405:08:05
4290Ondra HorákBělečko200505:39:08
5287MARTIN KAŘÍZEKZÁCHLUMÍ200405:48:05
6220Tomáš SvatošHorní Jelení200405:54:00
7145Patrik PinkasLitětiny200505:54:06
896Bronislav KubánekHolice200406:09:06
9182Jakub SmítalHolice200506:15:02
10103Radek NešetřilHolice200506:24:09
11257Michal RosenbergHolice200407:25:02
12270Adam HanáčekHolice200415:00:08
5Tomáš NeugebauerBike Freaks Holice2004
35Ondřej MachatýHolice2005
61Mirek MüllerKAH sport Vrchlabí2004
64Ondřej Kamenický Vysoké Chvojno2005
83Kevin PražákBIKE FREAKS HOLICE2004
116Filip KupaVejvanovice2004
149Jakub PinkasDolní Roveň2004
167Tomas JankovskyBike 3000 2004
189Jaromír HemerTrusnov2005
207Marek JurkulákAVELIMTB2005
211Vít StrejčekVysoké Mýto2005
212Ondřej HalajčukHolice2005
217Sebastian ZítaLukavice2004
253Radim Štejnar2004
H - mladší žačky - 2003-2002
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
12Martina PapouškováV6 Bike Freaks Holice200207:48:03
256Štěpánka HojkováBIKE FREAKS Holice200307:49:08
316Lucie HendrychováBIKE FREAKS HOLICE200308:31:05
4119Tereza ŠedováCyklo lub Bendl200308:59:01
5273Dorota ŠtudentováVysoké Chvojno200310:45:07
6199Pavla RufrováHolice200319:01:01
118Barbora KollárováSezemice2002
165Adéla KaisrlíkováHolice2002
202Martina KoškováCykloprofi2003
J - mladší žáci - 2003-2002
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1193Jan MaryškaStalak DeVOSS RK200207:31:05
244Jan StuchlíkStalak DeVOSS RK200307:42:08
366Jiří VrabecHSQ TEAM200207:46:06
4235Adam SládekSK Žamberk200308:01:01
5169Matěj NádeníkHorní Jelení200308:46:05
6184Adam KovaříkHolice200208:46:09
7221Adam StarýHolice200209:09:03
8190Josef HemerTrusnov200209:09:06
989Vojta ShánělBIKE FREAKS Holice200309:40:00
1030Matyáš ViktoraHolice200309:57:04
1170Jakub EliášHolice200309:58:02
12108Martin KolovratníkVeselé volno Sezemice200309:58:06
13292Matěj ProkešBýšť200310:22:03
1434Jakub MachatýHolice200310:28:02
15102Jakub NešetřilHolice200310:45:02
16297Radim FabiánBorohrádek200211:28:01
68Petr BielčikHSQ TEAM2003
90Marek MílApache LOKO Trutnov2002
117David KollárSezemice2002
120Stanislav KozákPoběžovice2003
156Jakub JurkulákAVELIMTB2003
173matěj půlpánwww.scottmtb.cz2003
240Tomáš VávraCykloklub Bendl Vysoké Mýto2003
K - starší žačky - 2001-2000
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1237Edita EliášováCykloklub Bendl Vysoké Mýto200012:11:08
2238Andrea BartůňkováRemerx Kolín200112:42:05
3268Nikola VíškováCyklo Bendl200113:03:03
458Natálie KašparováBIKE FREAKS Holice200013:53:09
526Denisa ŠtěrbováHolice 200119:08:06
629Eliška FricováSopotnice200020:21:00
67Kateřina ŠtefanováBIKE FREAKS HOLICE2001
127Pavlína PlchováCykloklub Bendl Vysoké Mýto2001odstoupila
L - starší žáci - 2001-2000
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1229Miloslav KrýdaVysoké Mýto200010:16:06
26Ondra BečkaBike Freaks Holice200012:01:01
392vaclav jarošcyklo pokr200012:13:04
4286Vojta KoubekTJ Jiskra Holice200014:49:03
5122Dominik HorákHorní Roveň200115:12:03
637Daniel MatoušekMěstec 200015:21:04
7146Lukáš ProkopHolice200117:10:01
8231Brumovský KarelPrdel200018:01:03
62Jakub HníkKAH sport Vrchlabí2001
63Petr HetflejšKAH sport Vrchlabí2001
99Matěj BlažejHolice2000
130Daniel ŠvandaHolice2000
140Dominik Špaček Cykloprofi2000
144Daniel PinkasLitětiny2001odstoupil
150Tomáš PinkasDolní Roveň2001
175Marek VotápkaPrdel bikes2000
177Ladislav PinkasPrdel bikes2000
186Vojtěch KopaHorní Roveň2000
M - kadetky - 1999-1998
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
117Pavla HendrychováBIKE FREAKS Holice199817:34:50
N - kadeti - 1999-1998
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1243David DitrychAUTOCOMBI TEAM199914:25:57
2291Jakub ČadaSTALAK DeVOSS199918:28:50
3113Jan PírkoBike Freaks Holice199819:00:55
4295Miroslav RočekCyklo Profi199920:22:04
33Albert DusDUSPRO Cycling Team1999nedojel
166Radek ŠtolpaSrnojedy1998
O - juniorky - 1997-1996
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1176Veronika KolafováSTALAK DeVOSS199628:17:58
13Katka BečkováHolice1997
P - junioři - 1997-1996
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1170Dominik StarýJaroslav Kulhavý Cycling Team199718:00:23
2241Radim MatějkaCyklo Bendl19:42:42
31Honza PapoušekV6 Bike Freaks Holice199720:04:14
4110Jakub KaplanV6 Bike Freaks Holice199620:45:21

Výsledky ročníků závodu

2018
2017
2016
2015
2014