Dětské závody » Výsledky » Ročník 2015

Výsledky ročníku 2015

8. května 2015

0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2011 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
147Kryštof MatoušekMěstec201100:53,8 (2 kola - finále)
2281Hugo ŘičařČestice201200:55,3 (2 kola - finále)
3203Lucie ZajačikováHorní Jelení201200:56,9 (2 kola - finále)
4305Sára SakařováVeliny201201:10,9 (2 kola - finále)
5298Amálka KrejčíkováSezemice201201:35,5 (2 kola - finále)
6146Filip ZnamenáčekHolice201200:29,1
7284Jáchym AbelPoběžovice201200:29,2
8290Matěj SršeňČestice201100:30,6
973Filip KamenickýVysoké Chvojno201200:31,9
10297Anna ČervenáRychnov nad Kněžnou201100:32,1
11105Filip HorčičkaOstřetín201200:36,2
12293Laura ČížkováHolice201100:36,8
13300Liliana AbelováHolice201200:37,6
1471Adam JirásekSezemice201200:39,7
15126Stela BrandováHolice201200:40,1
16213Magdaléna UrbánkováMasoBar BIKE Team Holic201300:43,6
17234Zuzana BřezinováVysoké Chvojno201200:53,7
1868Štěpán KrejčíkVeselé volno Sezemice201300:56,8
1936Barbora DvořákováStalak Devoss Rk201200:59,4
20188Karel ZnamenáčekHolice201301:07,0
21233Jáchym BrychtaHolice201201:09,8
291Katrin TomaníkováHolice2011
258Vojtěch PokornýPardubice2013
232Tereza DostálováSezemice2012
201Lenka RufrováVysoké Chvojno2012
98Laura BidlováPoběžovice2012
91Matyáš SchejbalOstřetín2012
49Vít Hlava Holice2011
9Vojta KrátkýHorní Ředice2011
A - naděje kluci a holky - ročník 2011 a mladší (pro kola, kola s koležky, tříkolky)
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1260Václav CihlářCihlíci20111:45
2248Štěpán StránskýCyklosport Dvořák Lanškroun20112:03
3204Lucie ZajačikováHorní Jelení20122:17
459Matěj Dytrt Rybitví20112:23
5192Hugo ŘičařČestice20122:25
6262Tomáš TesařDolní Ředice20112:31
7159Matěj SršeňČestice20112:56
8279Natálie VeseláDolní Roveň20112:57
944Katrin TomaníkováHolice20113:12
10273Terezka VachováHolešovice20113:21
11276Lukáš KňavaKostěnice20123:22
12306Bára PetrlováHolice20113:59
53Rozalka Bednarovahorni jeleni2011
65Amálka KrejčíkováSezemice2012
257Adéla PokornáPardubice2011
B - předškoláci holky - 2010-2009
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1134Emma KouřímováVysoké Mýto20094:23
264Eliška KrejčíkováSezemice20094:50
3302Karolína RočkováHolice20094:51
432Barbora TabulkováZvánovice20095:04
5149Lucie MarkováHolice20095:05
6125Marina BrandováHolice20095:06
735Aneta DvořákováStalak Devoss Rk20095:25
8206Eliška ZajačikováHorní Jelení20105:26
9112Sofie NešetřilováHolice20108:39
1088Michaela HlouškováHolice20109:15
1123Eliška HendrychováBIKE FREAKS Holice2010-1 kolo
12111Adéla Chovanová Dolní Ředice 2010-1 kolo
129Zuzana MoravcováChoceň2010
143Eliška Šumpíková Praskačka2010
C - předškoláci kluci - 2010-2009
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
116Jiří Šumpík BIKE FREAKS HOLICE20094:06
2289Tomáš UncHerálec20094:09
3221Petr DouděraChroustovice20094:13
4247Matyáš StránskýCyklosport Dvořák Lanškroun20094:16
5107Libor OdehnalSkuteč20104:31
6275Tomáš KňavaKostěnice20104:54
7301Jan StaněkČánkovice20105:01
8235Marek BřezinaVysoké Chvojno20095:10
969David JirásekSezemice20095:11
10104Daniel HorčičkaOstřetín20095:11
11193Matěj KoubekDolní Ředice20105:16
12294Ondřej ŘíhaKoudelka20105:28
1334Vojtěch KaplanVeliny20095:31
14307Šimon BrandaHoděšovice20095:39
15195Daniel RýzlerOstřetín20095:41
16124Radek SuchanVysoké Chvojno20096:16
17229Tomáš HalajčukHolice20106:45
18231Michal DostálSezemice20106:51
19308Ondřej BartoníčekHolice20096:55
20131Marek ChaloupkaHorní Jelení2010-1 kolo
21Adam ModráčekHorní Jelení2009
80Tobias ŠimonMoravany2010
139Vojtěch KrejčíkHorní Jelení2010
142Ondřej HospodkaCykloBendl Club 982010
157Tomáš RaškaSK ŠELA SPORT2009
160Sebastian UmlaufS-Ssport Hronov2009
181Matyáš VlachKoudelka2009
202Jan VojáčekKoudelka2009
256Vít PokornýPardubice2009
274Robert Adámek Poběžovice 2009
D - holky - 2008-2007
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
18Zuzka KrátkáBike Freaks Holice20083:05
226Štěpánka KOHLOVÁRůža Bike KIDS20073:10
381Karolína KaplanováSruby20073:33
4255Simona ZezulkováSK Žamberk20083:40
5113Adéla HanykováKostelec nad Orlicí20083:56
640Adéla LhotákováKoudelka20074:03
758Tereza DytrtováRybitví20084:04
860Viktorie KovaříkováHolice20084:15
956Adéla JurkulákováAVELIMTB20074:15
10282Žofie BarnetováSport Bart Team20084:16
1133Karla HojkováStaré Holice20084:16
12288Julie DvořákováVamberk20074:17
13223Adéla ŠabatováHorní Ředice20074:17
14285Ema ŠedováHolice20084:45
15110Lucie Chovanová Dolní Ředice 20074:52
16218Ema SmítalováHolice20074:53
17259Adéla CihlářováCihlíci20084:54
18286Tereza BartoníčkováHolice20075:19
1987Adriana HlouškováHolice20075:29
20145Laura ZnamenáčkováHolice20086:31
20Nikola ModráčkováHorní Jelení2007
144Lucka Šumpíková Praskačka2007
226Nikola LudvíkováLibice nad Doubravou2007
264Vanesa KvapilováHorní Ředice2008
E - kluci - 2008-2007
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
17Vojta NovákBike Freaks Holice20073:01
231štěpán tabulkaZvánovice20073:05
32Michal ŠretrS-Sport Hronov20083:15
4251Marek NechutaVamberk20073:16
5237František NetušilPraha20073:28
66Samuel VikS-Sport Hronov20073:34
7278Lukáš RočekHolice Koudelka20073:37
852jakub Bednarhorni jeleni20083:38
9132Martin RufrBike Freaks Holice20073:43
10123Vilém SuchanVysoké Chvojno20073:44
11304Rob VavroušekPardubice20083:49
12295Tomáš ŘíhaKoudelka20073:58
1379Vojta UrbánekMasoBar BIKE Team Holice20084:04
14141Vojtěch HospodkaCykloBendl Club 9820074:06
15127Jan HrubanVomit Holice20074:07
16261Ondřej GlencnerCykloBendl Club 9820084:08
17244David DobruskýUstí nad Orlicí20084:09
18101Jindřich ŠímaOstřetín20084:12
1937Marek SvatošHorní Jelení20084:16
20190Antonín ŠtudentVysoké Chvojno20084:19
21230Jakub SedlákHolice20074:29
2295Štěpán NývltHolice20074:30
2343Aleš TomaníkHolice20084:49
24220Jakub HruškaHolice20084:49
2522Karel HendrychBIKE FREAKS Holice20074:53
26148Jiří ŠtěrbaPardubice20074:54
2796Kryštof KaisrlíkHolice20085:08
2848Viktor HlavaHolice20085:12
29245Vojta ZběhlíkHolice20085:15
3061Vojtĕch KovaříkHolice20085:38
31198Samuel Rupert ŠilleTOPESTO20085:47
32116Vojtěch FormánekHolice20086:18
33211Adam RůžičkaHolice20086:21
224Martin MejstříkKutná Hora2008
156Lukáš RaškaSK ŠELA SPORT 2007
152Šimon HloušekHorní Jelení2008
97Denis BidloPoběžovice2007
94Patrik FrenclGiant Pitrs Bikes2008
92Beneš MarekKvasiny2008
93Dominik FrenclGiant Pitr bikes2007
84Marcel SvobodaUNIKOVO MTB TEAM2007
F - holky - 2006-2005
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
119Markéta DoležalováBike Freaks Holice20056:14
2250Vendula NechutováVamberk20056:39
33Lucie ŠretrováS-Sport Hronov20066:41
4128Soňa HrubanováVomit Holice20057:03
5243Nela KouřímováCykloklub Bendl20057:09
666Anna KrejčíkováVeselé volno Sezemice20057:17
7222Kateřina DouděrovaChroustovice20067:30
876Adela ŠulcováS sport Hronov20067:31
9249Jolana DvořákováCyklosport Dvořák Lanškroun20057:46
10265Lucie PíšováHolice20057:47
1167Ella KrejčíkováVeselé volno Sezemice20067:48
1257Denisa EliášováHolice20068:19
13287Michaela PoučováHolice20058:20
14212Ludmila RůžičkováHolice20058:27
15117Nicol FormánkováHolice20068:35
1686Gabriela ViktorováHolice20069:33
1746Matoušková KateřinaMěstec20069:42
63Terezie KoubkováSezemice2005
90Sabina SchejbalováOstřetín2006
119Emma KovaříkováHolice2006
267Zuzana PíšováHolice2005
G - kluci - 2006-2005
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
14Vojta HendrychBike Freaks Holice20065:07
214Pavel ŠumpíkBIKE FREAKS HOLICE20065:15
355Marek JurkulákAVELIMTB20055:16
410František HojkaBike Freaks Holice20055:17
5154Jakub ŘíhaBike Freaks Holice20055:47
625Jonáš KOHLRůža Bike KIDS20055:52
728Michal VíšekCYKLOKLUB BENDL20065:53
8209Daniel RubesPardubice20056:02
9135Matouš KouřímVysoké Mýto20066:08
1041Vít StrejčekCyklo Bendl20056:18
11253Aleš ZezulkaSK Žamberk20066:19
12283Vilém BarnetSport Bart Team20066:32
13207Michal VavroušekPardubice20066:42
14200Radek NešetřilHolice20056:43
15130David MoravecChoceň20066:52
16296Matyáš LabaVysoké Mýto20066:54
17186Jan KubánekHolice20066:55
18292Jakub ŠimákKoudelka20057:03
19219Jakub SmítalHolice20057:12
2070Filip JirásekSezemice20067:19
2189Radim NovákDolní Roveň20068:22
22269Daniel DostálLetohrad20069:40
72Ondřej KamenickýVysoké Chvojno2005
102Ondřej MachatýHolice2005
108Lukáš KolovratníkVeselé volno Sezemice2006
114Patrik PinkasLitětiny2005
137Jan MunzarCarla-Kupkolo2006
138Ondřej KrejčíkHorní Jelení2006
189Štěpán ŠtudentVysoké Chvojno2006
239Daniel Rubešagrofert2005
241Jaromír HemerTrusnov2005
H - mladší žačky - 2004-2003
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
111Štěpánka HojkováBike Freaks Holice20038:01
25Lucka HendrychováBike Freaks Holice20038:27
3210Adéla ŠpičkováBIKE3000 Junior Team20038:47
4254Svatava MikyskováSK Žamberk Tessuti sport20038:49
5242Valerie DolečkováSK Žamberk Tessuti sport200410:19
6153Anna Kudláčková Vysoké chvojno200411:06
7191Dorota ŠtudentováVysoké Chvojno200311:08
122Eva SuchanováVysoké Chvojno2004
172Tereza ŠedováCykloBendl Club98 Vysoké Mýto2003
179Adéla BlinkováCykloBendl Club 98 Vysoké Mýto2003
182Kateřina KrejsováHolice2004
183Amálie EbnerováHolice2004
272Pavla RufrováVysoké Chvojno2003
277Tereza PuchernováPardubice2004
J - mladší žáci - 2004-2003
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
150Matěj Půlpánscott20037:48
2268Štěpán HartlSK NMNM20037:49
3214Libor VenclKutná Hora20048:04
454Jakub JurkulákAVELIMTB20038:17
51Tomáš NeugebauerBike Freaks Holice20048:26
662Jan StuchlíkStalak DeVOSS RK20038:30
7236Matouš ChvátalS-Sport Hronov 20039:08
8240Jan SlabýAgrofert20049:46
9194Matěj ProkešHolice200310:33
10225Šimon HyksaBýšť2004-1 kolo
15Vojtěch ShánělBike Freaks2003
38Tomáš SvatošHorní Jelení2004
39Václav LhotákKoudelka2004
51Šimon TáborskýHradec Králové2003
78Matěj NádeníkZŠ Horní Jelení2003
82Radim ŠtejnarBike Freaks Holice2004
83Marian SvobodaUNIKOVO MTB TEAM2003
85Matyáš ViktoraHolice2003
103Jakub MachatýHolice2003
109Martin KolovratníkVeselé volno Sezemice2003
121Jakub Hák Carla.Kupkolo.cz2004
150Jiří VyhnánekHolice2004
169Jan PlhákCykloBendl Club98 Vysoké Mýto2003
174Tomáš VávraCykloBendl Club98 Vysoké Mýto2003
178Ondřej MikuleckýCykloBendl Club 98 Vysoké Mýto2004
180Daniel BenešCykloBendl Club 98 Vysoké Mýto2003
187Bronislav KubánekHolice2004
199Jakub NešetřilHolice2003
238Adam ŠevčíkAgrofert2004
K - starší žačky - 2002-2001
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
117Martina PapouškováBike Freaks Holice200212:09
229Nikola VíškováCYKLOKLUB BENDL200112:19
330Kateřina ŠtefanováBike Freaks Holice200112:41
4170Pavlína PlchováCykloBendl Club98 Vysoké Mýto200115:36
5246Denisa RuszováRadhošť200117:58
165Alice NeumannováCykloBendl Club98 Vysoké Mýto2001
42Nelli StrejčkováVysoké Mýto2002
L - starší žáci - 2002-2001
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1299Lukáš ElčknerČernovír200111:07
2115Daniel PinkasLitětiny200112:22
3196Dominik HorákHorní Roveň200114:05
4120Adam SládekSK Žamberk200214:06
5168Ondřej PechanecCykloBendl Club98 Vysoké Mýto200114:07
6216Vojtěch DvořákVamberk200214:35
713Jiří VrabecPřelouč200214:36
8184Jan MaryškaSTALAK DeVoss RK200214:37
74Filip TérMTB Zbečník2001
118Adam KovaříkHolice2002
162Jonáš ČápCykloBendl Club98 Vysoké Mýto2001
176Vojtěch Novák CykloBendl Club 98 Vysoké Mýto2002
185Marek MílApache LOKO Trutnov2002
M - kadetky - 2000-1999
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1271Edita EliášováNILFISK ALTO200019:58
2106Natálie KašparováBIKE FREAKS HOLICE200020:30
3309Pavla HendrychováBike freaks199920:43
N - kadeti - 2000-1999
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1280Filip StehnoJaroslav Kulhavy Cycling Team199920:42
2133Miloslav KrýdaCyklo Bendl Club 98200021:58
3215Jakub VenclKutná Hora200023:36
4140Jakub ČadaStalak DeVOSS199923:50
512Ondra BečkaBike Freaks Holice200024:09
675Matěj Šulc S sport Hronov200025:13
7263Roman RuszoRadhošť1999-1 kolo
845Daniel MatoušekMěstec2000-1 kolo
9270Lukáš EppingerPardubice2000-1 kolo
177Lukáš ElčknerCykloBendl Club 98 Vysoké Mýto2000
173Hynek TláskalCykloBendl Club98 Vysoké Mýto1999
175Martin BartošJaroslav Kulhavý Cycling Team1999
171Michal ProcházkaCykloBendl Club98 Vysoké Mýto1999
167Ondřej PeczaCykloBendl Club98 Vysoké Mýto2000
164Marián LechnýřCykloBendl Club98 Vysoké Mýto2000
163Adam DolejšíCykloBendl Club98 Vysoké Mýto2000
161Jan ČápCykloBendl Club98 Vysoké Mýto1999
P - junioři - 1998-1997
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
199Dominik StarýJaroslav Kulhavý Cycling Team199724:29
2100Radim MatějkaCyklo Bendl Club 98199726:42
377Jan PapoušekBike Freaks Holice199726:43
4151Jan PírkoBIKE FREAKS HOLICE1998-1 kolo
27Jaroslav VíšekCYKLOKLUB BENDL1997
136David DytrichKutna Hora1998
166Oliver PavelCykloBendl Club98 Vysoké Mýto1998
R - Závod do vrchu firmy GOLDfren Koala
PořadíJménoVýsledek
1Franta Hojkacíl (kvalifikace: cíl)
2Vojta Hendrychcíl (cíl)
3Pavel Šumpíkcíl (158 m)
4Štěpán Tabulka160 m (159 m)
5Štěpán Kohl155 m (158,7 m)
6Lucie Šretrová157,7 m
7Michal Šretr157,5 m
8Štěpánka Kohlová156,8 m
9Vojta Novák102,9 m
10Samuel Vik102 m
11Martin Rufr92 m
12Tomáš Unc89 m
S - Závod do vrchu Panda
PořadíJménoVýsledek
1Lukáš Elčknercíl (cíl)
2Nikola Víškovácíl (162,2 m)
3Štěpán Hartcíl (cíl)
4Lucka Hendrychovácíl (cíl)
5Adam Sládekcíl (cíl)
6Vojtěch Dvořák159,5 m
6Ondřej Pechanec159,5 m
8Pavlína Plchová159 m
9Martina Papoušková158,4 m
10Jiří Vrabec158,3 m
11Dominik Horák157,6 m
12Tomáš Neugebauer155 m
T - Závod do vrchu Grizzly
PořadíJménoVýsledek
1Filip Stehnocíl (cíl)
2Radim Matějkacíl (cíl)
3Miloslav Krýdacíl (cíl)
4Dominik Starýcíl (cíl)
5Honza Papoušekcíl (cíl)
6Honza Pírko160 m (cíl)
7Ondra Bečka151 m
8Lukáš Eppinger100 m

Výsledky ročníků závodu

2018
2017
2016
2015
2014