Dětské závody » Výsledky » Ročník 2016

Výsledky ročníku 2016

8. května 2016

0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2012 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1119Hugo ŘičařČestice20120:47
27Lucie ZajačikováHorní Jelení20120:55
3251Matěj KořínekVeliny20131:01
4197Šárka TomáškováDolní Roveň20121:02
5182Karel ZnamenáčekZNACAR Holice20131:04
681Majda UrbánkováHolice20131:08
7163Zuzana BřezinováVysoké Chvojno20121:11
8252Alenka NeugebauerováVeliny20121:12
936Štěpán NovákHolice20131:14
10134Jakub BartízalHolice20121:16
11117Filip HorčičkaOstřetín20120:31
12275Rebeka HlavováHolice20130:31
13267Anička PolcerováHolice20130:32
14157Stela BrandováHolice20120:33
1596Barbora DvořákováSTALAK Rychnov n.Kn.20120:34
16165Deniska DobruskáÚstí nad Orlicí20130:37
17198Michaela PetrusováHorní Roveň20120:37
18271Sebastián KučeraVrbice20120:38
19216Ella FelcmanováKostelec n. Orl.20140:38
20113Matyáš MarekHolice20140:40
21168Maja MunzarováCarla-Kupkolo20130:41
22200Alžběta ŠtejnarováBike Freaks Holice20131:02
23261Lenka ŠtěrbováRybitví20131:16
A - naděje kluci a holky – ročník 2012 a mladší
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1279Matyáš RočekKostěnice20121:24
248Lucie ZajačikováHorní Jelení20121:31
363Amálka KrejčíkováSezemice20121:35
4243Lukáš KńavaKostěnice20121:37
5120Hugo ŘičařČestice20121:49
6132Jakub BartízalHolice20122:49
7272Sebastián KučeraVrbice20122:57
8274Bára DvořákováSTALAK Rychnov nad Kněžnou20123:24
9262Šárka TomáškováDolní Roveň20123:45
10150Petra VosáhlováVOSA TEAM20134:40
B - předškoláci holky – 2011-2010
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1152Jolana BlažkováNasavrky bikers20104:40
26Eliška ZajačikováHorní Jelení20104:45
3194Elišku Šumpíková Praskačka 20104:57
4190Vendula DostálováČernožice20105:19
5127Sofie NešetřilováHolice20105:45
6199Anežka PetrusováHorní Roveň20105:58
7278Denisa RočkováKostěnice20106:17
8255Karolína VondroušováCYKLO PROFI20116:21
9128Anna KnížkováSezemice20116:52
10184Kateřina HemerováTrusnov2011-1 kolo
1116Eliška HendrychováHolice2010-1 kolo
12276Timea HlavováHolice2011-1 kolo
C - předškoláci kluci – 2011-2010
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1171SEVERYN RadimExpres CZ Merida Team Kolín20103:25
2209Libor OdehnalSkuteč20103:55
3273Ondřej ŘíhaKoudelka20104:03
4115Jan StaněkČankovice20104:05
5242Tomáš KňavaKostěnice20104:09
643Vojta KrátkýHorní Ředice20114:58
776Václav CihlářCihlíci20105:09
8174Ondřej HospodkaCykloBendl Vysoké Mýto20105:31
9241ADAM KVAPILPEAKSPORT LITOMYŠL20115:32
1070Štěpán StránskýVS8720116:05
1172Miloš StránskýVS8720116:18
1253Jan JohnS-SPORT Hronov20116:20
13189Matěj SršeňČestice2011-1 kolo
14106Kryštof MatoušekMěstec2011-1 kolo
D - holky – 2009-2008
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
142Zuzka KrátkáBIKE FREAKS HOLICE20085:09
254Ema JiráskováS - Sport20095:41
3170Nicol JelínkováExpres CZ Merida Team Kolín20085:52
483Adélka HanykováSTALAK Rychnov n.Kn.20086:27
5208Simona ZezulkováSK Žamberk Tessuti sport20086:33
6277Emma KouřímováVysoké Mýto20096:41
7246Amalie SrnskáCyklo ski klub Polička20096:53
860Tereza DytrtováRybitví20087:02
962Eliška KrejčíkováSezemice20097:06
10260Viktorie UttendorfskáPardubice20087:12
11203Karolina Rockovacykloprofi20087:50
1295Aneta DvořákováSTALAK Rychnov n.Kn.20097:51
13112Lucie MarkováHolice20098:01
1486Laura ZnamenáčkováHolice20088:43
15196Adriana TomáškováDolní Roveň20099:08
E - kluci – 2009-2008
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1118Melichar KovářBike Freaks Holice20095:03
2102Patrik FrenclGiant Pitrsbikes20085:08
32Michal ŠretrS-SPORT Hronov20085:14
4107Petr DouděraCC Choceň20095:23
569Matyáš StránskýVS8720095:39
6144Martin MejstříkExpres CZ Merida Team Kolín20085:44
7212Tomáš KuncHerálec pod Žákovou horou20095:58
8129Jindřich ŠímaOstřetín20086:19
8232Jakub Panuš (156)Symbio+ Cycling20096:19
10244Aleš HolecPomezí20096:20
11176Ondřej GlencnerCykloBendl Vysoké Mýto20086:24
1252Antonín JohnS-SPORT Hronov20086:25
1367Jakub BednářHorní Jelení20086:44
14164David DobruskýÚstí nad Orlicí20086:45
1580Vojta UrbánekHolice20086:55
16114Alex ŘehůřekHorní Ředice20086:56
1747Marek SvatošHorní Jelení20087:02
18192Jan PištoraKomárov20087:08
19240Štěpán BolehovskýTJ Sokol Horní Ředice20097:12
20250Lukáš KořínekVeliny20087:17
21177Lukáš MatějekCykloBendl Vysoké Mýto20087:18
22131Neuman MarekVrdy20087:22
23180Dominik BaierCykloBendl Vysoké Mýto20087:32
24162Marek BřezinaVysoké Chvojno20097:54
25116Daniel HorčičkaOstřetín20097:59
26219Aleš PolcerHolice20098:00
27263Václav CihlářCIhlíci20088:07
28249Jan VojáčekHolice-Koudelka20098:33
29143Samuel Rupert ŠilleTOPESTO20088:36
3082Kryštof KaisrlíkHolice20088:39
31254Matyáš VlachKoudelka20099:05
32125Radek SuchanVysoké Chvojno20099:42
33257Jakub HruškaHolice2008DSQ
F - holky – 2007-2006
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1247Veronika SrnskáCyklo ski klub Polička20079:37
21Lucie ŠretrováS-SPORT Hronov20069:51
3266Ela KunčíkováHorka200710:06
4108Kateřina DouděrováCC Choceň200610:20
5210Adéla ČepováHlinsko200610:28
6230Anna Panušová (155)Symbio+ Cycling200610:35
74Adéla ŠulcováS-SPORT Hronov200611:14
841Adéla LhotákováKoudelka200711:21
9213Elen ShánělováVysoké Mýto200611:35
1013Denisa EliášováHolice200611:56
11268Lucie FaltejskováStaré Hradiště200712:18
1232Nicol FormánkováHolice200612:49
1378Adéla ŠabatováHorní Ředice2007-1 kolo
G - kluci – 2007-2006
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
18Vojta HendrychBike Freaks Holice20065:14
218Pavel ŠumpíkBIKE FREAKS HOLICE20065:23
3151Aleš BlažekNasavrky bikers20075:35
4101Dominik FrenclGiant Pitrsbikes20075:46
5259Jan FaltýnekCYKLO Faltýnek20065:47
635Vojtěch NovákBike Freaks Holice20076:02
7148Marek NechutaBIKE FREAKS HOLICE20076:12
8166Jan MunzarCarla-Kupkolo20066:18
9130Daniel Neumanremerxmerida team20066:52
10172SEVERYN RichardExpres CZ Merida Team Kolín20076:59
1120Jan LubasJablonec nad Nisou20077:21
12248Jan KubánekZNACAR Holice20067:44
133Samuel VikS-SPORT Hronov20077:50
1451Martin RufrBIKE FREAKS HOLICE20077:52
15253Nick ElčknerÚstí nad Orlicí20077:53
16178Jáchym VrátilCykloBendl Vysoké Mýto20078:05
17207Aleš ZezulkaSK Žamberk Tessuti sport20068:45
18109Filip DouděraCC Choceň20078:47
19193David PištoraChrudim20079:02
20124Vilém SuchanVysoké Chvojno20079:55
21169Štěpán KulhánekHorní Jelení2007-1 kolo
2225Radim NovákRoveň2006-1 kolo
23265Michal StoklasaStoklasáci2007-1 kolo
24175Vojtěch HospodkaCykloBendl Vysoké Mýto2007-1 kolo
2590Jakub SedlákHolice2007-1 kolo
2619Jiří ŠtěrbaPardubice2007-1 kolo
2717Karel HendrychHolice2007-1 kolo
H - mladší žákyně – 2005-2004
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1245Patricie SrnskáCyklo ski klub Polička200410:17
2221Veronika MišoňováSokol Veltěž200410:52
3270Daniela RadováCYKLO Benešov200510:59
4147Vendula NechutováBIKE FREAKS HOLICE200512:44
514Markéta DoležalováBike Freaks Holice200513:05
6123Eva SuchanováVysoké Chvojno200413:20
7191Lucie HainzelováO.K.MOTO RACING KTM TEAM200513:31
8122Anna Kudláčková Vysoké Chvojno200416:33
J - mladší žáci – 2005-2004
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1187Matej KuncikCs mtb vimperk20049:56
299Libor VenclEleven Mercedes-Benz Mitas200410:02
322FRANTIŠEK HOJKABike Freaks Holice200510:18
497Daniel RubešShark Bikers200510:32
540Václav LhotákBIKE FREAKS HOLICE200410:43
6181Tomáš SvatošCyklo-ski klub Polička 200412:06
765Jakub ŘíhaBike Freaks Holice200512:14
8201Radim ŠtejnarBike Freaks Holice200412:58
9233Daniel BenešCykloBendl Vysoké Mýto200413:10
1030Patrik PinkasDolní Roveň200513:39
11179Ondřej VrátilCykloBendl Vysoké Mýto200413:45
1279Vít StrejčekCyklo Bendl Vysoké Mýto200513:59
13264Martin StoklasaStoklasáci200514:16
14258David TylšarHolice200518:59
K - starší žačky – 2003-2002
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
121ŠTĚPÁNKA HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team200316:17
29Lucka HendrychováBike Freaks Holice200316:40
3206Eliška HolcováCyklo-Ski Klub Polička200317:05
439Martina PapouškováCyklo-Ski klub Polička200217:25
5226Lucie BlechováMULTI sport200318:18
6173Natálie PleskačováEXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN200319:40
798Anna RubešováShark Bikers200323:13
L - starší žáci – 2003-2002
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1215Šimon NěmecCYKLO-SKI klub Polička200215:40
237Jiří VrabecBike freaks Holice200215:54
3188Vojtěch KovaříčekVamberk200216:20
449Matěj Půlpánscottmtb.cz200316:31
5185Adam SládekSK Žamberk Tessuti Sport200217:09
666Matouš ChvátalS- SPORT Hronov200317:20
M - kadetky – 2001-2000
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
150Kateřina ŠtefanováBIKE FREAKS HOLICE200120:55
2225Zuzana Šafářová CYKLO-Ski klub Polička200122:22
338Kašparová NatálieBIKE FREAKS HOLICE 200022:52
4138Pavlína PlchováCyklo Bendl2001DNF
N - kadeti – 2001-2000
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1234Lukáš ElčknerCykloBendl Vysoké Mýto200022:11
264Miloslav Krýdavysoké mýto200023:12
3133Dominik HorákCyklo Bendl200124:50
4100Jakub VenclEleven Mercedes-Benz Mitas200025:05
544Ondřej BečkaBike Freaks Holice200026:15
6235Vojtěch HájekCykloBendl Vysoké Mýto200027:20
729Daniel PinkasSCP Pardubice200127:56
828Tomáš PinkasDolní Roveň2001-1 kolo
9183Filip PlatenkaBIKE FREAKS HOLICE2000-1 kolo
10103Daniel MatoušekMěstec2000-1 kolo
11231Filip TérS-Sport Hronov2001-1 kolo
O - juniorky – 1999-1998
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1228Veronika TérováS-Sport Hronov199822:22
P - junioři – 1999-1998
PořadíČísloJménoTým nebo městoRokČas
1256Hynek TláskalCYKLO BENDL199924:00
2146Dominik PetrnoušekHolice199924:10

Výsledky ročníků závodu

2018
2017
2016
2015
2014