Holický medvěd » Aktuality » Archiv aktualit

Archiv událostí

_______________ 2016 __________________________________________________________________________________________________________

18.5. - Všem, kteří vydrželi čekat na fotky z Medvěda, posílám dobrou zprávu: prokousal jsem se nespočtem fotek od Jitky, nahrál fotky od pana Formánka a pár snímků nám poslal i Pulpis. Alba najdete na: http://bfh.rajce.idnes.cz/

9.5. - Závod je za námi. Během dneška a zítřka sem dodáme odkazy na fotogalerie. Chcete-li se podělit i o své snímky pošlete nám link do uložiště (v6@seznam.cz) rádi ho zveřejníme. 
Jménem pořadatelů, bych chtěl všem 200 účastníkům poděkovat za to, že vážili cestu do Holic a věřím, že se vám závod líbil a že si v pondělí 8.5.2017 nenecháte ujít 5. ročník.

6.5. - Ještě pár hodin mají nerozhodnutí k možnosti zvýhodněné přihlášky na náš závod (30,-Kč). S úderem poledne 7.5. bude přihlašovací systém vypnut. Pro všechny co se rozhodují až podle počasí v den závodu, není nic ztraceno - přihlásit se můžete i na místě (60,- Kč)
5.5. - JEDNO MALÉ VYSVĚTLENÍ: Avizovali jsme pro prvních 200 přihlášených malý dárek. (k vidění na www.v6-prodejce.cz) Bohužel opravdu nejde o tričko. :)
3.5. - pohled do startovní listiny a Váš zájem, nás nesmírně těší. V tento okamžik bylo přiděleno číslo 199! Kdo bude posledním, kdo dostane do tašky dáreček?
28.4. - Ve startovní listině se blížíme dvoustovce. V tuto chvíli prozradím, že pro prvních 200 přihlášených chystáme malý dárek, tak neváhejte!
27.4. - Informace pro všechny, kteří se přihlásili od 25.4 do 27.4. Pokud vám přišel info email, že startovné stojí 199,-, tak jde o chybu, která již byla opravena. Nic neplaťte! O 30,- Kč vás poprosíme až na místě. Děkujeme za upozornění.
25.4. - Byla ukončena možnost objednat tričko a mít v ceně startovné. Přihlašování bez trička samozřejmě běží dál.
3.4. - Do závodu bychom rádi zapojili i rodiče. Proto letos otestujeme novinku: Rodinnou štafetu. Věříme, že se tato soutěž bude líbit, přinese spoustu zábavy a bude pěkným vyvrcholením sváteční neděle. Podrobnosti najdete v záložce Program.
2.4. - Pár fotek ze sobotní dopolední brigády najdete na FB stránkách závodu.
28.3. - Novinkou na letošním závodě bude mini kemp pro závodníky. Svůj stan nebo karavan budete moci postavit do zóny v těsné blízkosti trati už od sobotního rána. 
15.3.  - Dnes si byl místo konání prohlédnout zástupce firmy, která nám letos bude zajišťovat catering. Těšit se můžete nejen na párek v rohlíku, ale i na steaky, klobásky a další dobroty. 
13.3. - Pokud by po přihlášení nebylo vše správně (kategorie, věk nebo vám třeba nepřišel potvrzovací email), tak mě napište na v6@seznam. cz a dáme to do pořádku.
11.3. - V pravé poledne byla spuštěna registrace závodníků. Jsem moc rád, že se do formuláře podařila zapracovat letošní novinka - tričko s logem závodu. 
2.3. - doplněny obrázky nových tratí
29.2. - Přihlašovací systém bude již brzy spuštěn! Přesný den a hodinu, ale neprozradím, aby nám nezkolaboval systém. :)
28.2. - Dlouho se zde nic nezměnilo, takže pro všechny, co sem občas nakouknou, pár informací z příprav:
Největší změnu, kterou chystáme je odladění tratí. Speciální okruh a systém kvalifikace pro odrážedla se osvědčil, stejně tak délky tratí pro kat. A, B, C proto je zachováme beze změn. Od kat. D trochu přitvrdíme (předškolačky "B" jely 4,5 min a školačky "D" paradoxně jen 3 min.) a necháme je, si více zazávodit. Podobná situace byla i u F + G (9-10 let), proto bude jejich závod vypsán na 3 kola (loni 2). Zásadní změna čeká na mladší žáky a žačky (H+J 11-12 let), které 2x pustíme z obávaného kopce na zkrácený "Juniorský okruh". Pro klidný spánek netechnickým jezdcům prozradím, že v tomto úseku bude nově "zkratka pro pěší". Počínaje staršími žáky - juniory konče se pojede na Velkém juniorském okruhu (v jednání je průjezd přes několik pozemků = méně asfaltu). Suma sumárum, kdo počítal správně už ví, že letos chystáme 6 + 1 tratí (loni 4 + 1 pro odrážedla) 
V záložce Program najdete u každé kategorie čas vítěze, ke kterému se chceme přiblížit.  Dobrá zpráva pro méně trénující: Nebojte nebudeme vás neúměrně dlouho trápit. Stejně jako loni, budou rozhodčí uplatňovat pravidlo: Pro závodníka dojetého o celé kolo, závod končí (do výsledků bude samozřejmě započítáno vaše aktuální pořadí).

____________________ 2015 _______________________________________________________________________________________________________

9.5.15 - Děkujeme všem za účast a věříme, že se s vámi za rok opět sejdeme.
Do diářů si už teď můžete zapsat datum: Neděle 8.5.2016
Výzva: Pokud jste závod fotili a chtěli se s ostatními podělit, tak můžete pomocí Facebooku nebo mě na v6@seznam.cz pošlete link do vaší galerie (Rajče, Picasa, Flickr...). Odkaz zde zveřejním. Předem děkujeme.

6.5.15 - Na četná přání Kadetů, že by taky rádi jeli o kolo víc, pružně reagujeme se slovy: Není problém. (Kadeti 4 kola, Kadetky 3 kola)
Důležité: On-line přihlašování bude možné jen do zítra do 12:00
Zajímavost: Dnes holky dávaly do tašek dárečky (mělo by to dát pro všechny předem přihlášené) a připravovaly tombolu. Losovat tentokrát budeme 100 šťastlivců + 1 hlavní cenu - zapůjčení vozu Škoda Fabia
Závod do vrchu - snad to nezakřiknu... Hlavní sponsor doprovodné soutěže, firma GOLDfren, věnuje pěti nejlepším v každé skupině (grizzly, panda i koala) poukaz na brzdové destičky dle vlastního výběru (1x př. + 1x zd. brzdu)

5.5.15 - Díky nočnímu dešti, přesouváme  závod do vrchu na alternativní trasu.  

3.5.15 - Pár dní zbývá do závodu a náš klub finišuje s přípravami. Rád bych vám, po dlouhém odmlčení, prozradil pár novinek:
- o kolo - Méně trénované nebo ještě váhající jezdce z kategorií, které budou startovat na více okruhů určitě potěší, že pro ně, v případě předjetí vedoucím závodníkem "o kolo", závod končí. (propozicích to přímo psané nemáme)
- Junioři - rádi bychom, aby se junioři více přiblížili 30 min (loni 18 - 20 min) proto jim dopřejeme 1 o okruh více. 
- Juniorky + Kadetky - Asi nepotěšíme naše dvě holky a případné vrstevnice, pokud se nějaké odvážné najdou. Kategorie M a O sloučíme do jedné = kat O. 
- Kategorie E - Jedny jsme nepotěšili, druhé potěšíme. Naopak početnou kategorii kluci - E rozdělíme. Samostatný závod pojede ročník 2007 (obdrží slíbené poháry od 1. do 5. místa) a hned po nich pojedou kluci 2008 (obdrží poháry od 1. do 5. místa, které jsme "vyšetřili" sloučením děvčat. viz výše). Výsledky: Na web vyvěsíme sloučené a seřazené časy z obou závodů. Toto pořadí určí tři  postupující do vysokomýtského finále Hledá se vítěz v kat. 2007-2008
-Tombola a dárečky - Mimo hlavní ceny od firmy Louda Auto Pardubice - víkendového zapůjčení nové Škody Fabia Combi, jsme dostali spoustu užitečných věciček Škoda (snad pro každého). Připravených je několik krabic s cyklo věcmi Pells, další s balíčky od Pacific Direct...a dalších sponzorů... je toho dost. :)

7.4.15 - Dnes byla "pokořena dvoustovka" a systém přidělil první čísla začínající dvojkou.
26.3.15 - Pár nových fotek na FB Medvěda
25.3.15 - Středeční trénink měl za cíl vyzkoušet Závod do vrchu. Parametry dopsány do propozic (záložka Program).
24.3.15 - Dnešní novinkou je, že náš závod povýšil. Byl schválen Pardubickým svazem cyklistiky a zařazen do svazového kalendáře.
                Nad regulérností budou poprvé dohlížet delegovaní rozhodčí. Chcete-li propozice dle zvyklostí ČSC jsou ke stažení zde:
                Svaz
19.3.15 - obrázky pohárů se nám zde v Aktualitách špatně načítaly. Najdete je na FB New Link
17.3.15 - Z Pellsu (český výrobce kol a doplňků) jsem přivezl spoustu praktických dárků do tomboly (cca za 16 000,- !!!)  :)
16.3.15 - jestli pravidelně nebo občas čtete zdejší aktuality a divíte se, že nic nového nepřibylo, tak vězte, že jsme všichni v terénu.
                Zítra prozradím více.
2.3.15  - Opravena chyba v kat. A (uveden ročník 2010) Správně 2011. Děkujeme za upozornění a omluva všem, co zde chtěli startovat.
28.2.15 - Výzva: Do kategorie F nám spadli dva kluci. Přesun do správné skupiny se úplně nedokončil a oba byli "jen" vymazáni.      
                Našeho juniora si pamatuji, ale u druhého hocha jen ročník. Prosím rodiče, aby mě poslali jeho nacionály
                (viz přihlaš. formulář) na: email: v6@seznam.cz    Zapíšu ho do startovky tak, aby nebyl poškozen.
26.2.15 - děvčata z kat. F nám nějak "přitahují" kluky. :) Systém pracuje s originálním programem na rozpoznání jmen a určení pohlaví.
                Pokud by i Vaše jméno "spadlo" do jiné kategorie, tak to nechte být - znovu se už nepřihlašujte. Nebojte, manuálně Vás
                přesuneme.
26.2.15 - do Programu vloženy pravidla pro Závod do vrchu
25.2.15 - rozeslána další větší várka pozvánek
13.2.15 - web je kompletně zaktualizován pro ročník 2015 a to včetně startovní listiny. V přihlašovacím systému byly přenastaveny
                ročníky, takže pokud vás neodradí dnešní datum "pátek třináctého", můžete se přihlásit.
1.1.15 - Přípravy 3. ročníku Holického medvěda jsou v plném proudu. Připravujeme spoustu drobných vylepšení a změn. Zásadní
               změnou, kterou bych chtěl právě teď odtajnit je, že závod nebude rozdělen na dva "malé", ale že chceme všechnu sílu, 
               energii a ceny soustředit do jednoho. Věříme, že to bude stát za to a že si k nám přijedete zazávodit. Do svých deníčků a
               diářů si můžete poznamenat datum pátek 8.5.2015
               Další změny budeme postupně zveřejňovat.
1.1.15 - Do roku 2015 přeji, za tým organizátorů, všem hodně zdraví, štěstí a úspěchů při závodění.

11.5.14 - Výsledky z druhého závodu uloženy i zde.
9.5.14 - První fotky od rodičů: http://sumpicek.rajce.idnes.cz/Holicky_medved/
8.5.14 - Výsledky z 8.5. - Abychom přinesli dnešní výsledky i přes drobný technický problém, uložil jsem je na webu V6ky mezi  
             články. Najdete ho zde:
              http://www.v6-prodejce.cz/clanky.php?cislo=235

8.5.14 - Závod je za námi. Děkujeme všem závodníkům za účast, rodičům za atmosféru a pánu bohu za počasí.
              Sledujte náš web i nadále. Kluci dokončují video ze závodů, postupně přidáme i nějaké fotografie. 
              Výzva: máte-li své foto ze závodu, podělte se o ně. Radi zveřejníme odkaz na veřejné uložiště (Facebook, Rajče....)
             (odkaz prosím pošlete na v6@seznam.cz)
7.5.14 - Trať jsme nechali "trochu pokropit", takže se zítra určitě nebude prášit. :) Stejně jako minule: Jedeme za každého počasí!
7.5.14 - Posledních pár hodin zbývá na možnost přihlášení zdarma. V 18:00 hod bude přihlašování zastaveno!
6.5.14 - Dnes holky připravovaly tombolu. Prozradím, že nabalíčkovaly tašky s hodnotnými cenami pro celkem 75 šťastlivců.
6.5.14 - Video odrážedel najdete zde: https://www.youtube.com/watch?v=KAuP9Gk532Y
5.5.14 - Na FB vloženy fotky od Martina Pulpána. https://www.facebook.com/events/235235870001661/?ref=5
5.5.14 - Startovní listina - Webmaster dodělává funkci, kterou budeme v budoucnu potřebovat, proto momentálně systém nově
              přihlášené neřadí chronologicky. Nebojte, řazení na startu nám to neovlivní. Pole position budou mít vítězové, dále podle
              vyjetého pořadí. Za nimi závodníci přihlášení na první závod a na konci "nováčci".
5.5.14 - Opraveny drobné chyby ve výsledkovce.
3.5.14 - Chystáme drobná vylepšení tak, aby osmého vše proběhlo hladce, podle plánu.
1.5.14 - Nevyzvednuté ceny z tomboly přesuneme do losování 8.5.
1.5.14 - Den závodu. Počasí vydrželo. Známe vítěze, ceny i dárečky předány, výsledky vyvěšeny, ale sami úplně spokojeni nejsme.
30.4.14 - je 19:30 UZAVÍRÁM ON-LINE PŘIHLAŠOVÁNÍ !!!
                (Poslední číslo, které zítra nebude platit startovné je st. č. 231)
30.4.14 - v depu je vše nachystané, dobře se vyspěte a zítra s dobrou náladou na shledanou.

29.4.14 - Meteorologové trochu straší, ale nás nic nezastaví. Závod se koná za každého počasí.
29.4.14 - Krásně se nám plní startovní listina. Čekáme dvoustého závodníka. Všem co ještě váhají: Pozor přihlašování ZDARMA bude ukončeno zítra v 18:00 hodin.

24.4.14 - Nebojte, nespíme a stále něco chystáme. Třeba tombolu. Od sponzorů máme nakonec tolik cen, že tombola bude v obou závodech. V propozicích o ní zmínka není, navíc je potřeba napsat, že proběhne úplně odlišně než loni. Změny jsou tyto: 
1) v tombole bude přesný počet cen (cca 2x 50 ks)
2) o tombolu hrají pouze předem přihlášení ! (z technických důvodů, viz níže)
3) losování provede, v 9 hodin, za dohledu státního notáře :), prográmek na mobilním telefonu.
4) výherní startovní čísla budou ihned vyvěšena u prezence
5) šťastní výherci si svou cenu budou moci vyzvednout po každém vyhlašování vítězů.
Věříme, že se tím celá tombola zrychlí a nebude nikoho časově blokovat.

17.4.14 - Dnes mají dorazit poháry a medaile. Sledujte a sdílejte náš Facebook. 

16.4.14 - Vzhledem k současnému počasí, zvažujeme zkrácení trati u nejmenších kat. A. Vypustíme "kopeček" v zadní části trati a necháme je jet jen pro rovině. Pomůže to všem, co jezdí ještě s pomocnými kolečky.
16.4.14 - Proběhla, na FB vyhlášená, akce pro veřejnost - projetí tratí. Všechny tratě jsme změřili. Délky okruhů jsou doplněny k obrázkům tratí. Většina zúčastněných si pochvalovala atraktivitu dlouhé "Juniorské" trati. Za pořadatele vyzývám všechny starší: Neváhejte! Letos to nebude žádná motanice na rovině. Navíc pro prvních pět přihlášených kadetů, kadetek, juniorů a juniorek máme připravená "křídla" (plechovku Red Bullu).

6.4.14 - Prosím všechny, co se hlásí, aby uváděli i školu. Je to pro potřeby (statistiky) Hledá se vítěz. Děkuji.

5.4.14 - Facebook našeho klubu
5.4.14 - Dnes proběhla na trati brigáda. Zaměřili jsme se na úseky pro nejstarší kategorie. Potěšit by je měl atraktivní sjezd a hlavně dnes zbudovaný drop Penta. Fotky ze stavby najdete na FB. 

4.4.14 - On-line přihlašování právě začalo. Najdete ho v záložce Startovní listina.
4.4.14 - Slavnostní spuštění tohoto webu. 

Foto ze 2. závodu 2013

Přejít na aktuality