Holická stovka » Startovní listina

Startovní listina

Přihlášky prosím zasílejte na e-mailovou adresu: holickastovka@seznam.cz

STARTOVNÍ LISTINA 2018:

Kategorie Muži:

Časovkářská jelita (Rudolf Novák, Ondřej Beran, Tomáš Karabinoš, Karel Vaněček)

KILPI RACING TEAM ( Jakub Novák, Milan Damek, Dalibor Konečný, Petr Záruba)

Dastpelu (D. Maixner, S. Vochozka, P. Černý, F. Jílek)

Skibikecentrum.cz Team (Mokrý J., Hruška P., Šebrle J., Hanyk M.)

Cyklo Pokr Pardubice (Zajíc P., Mittner L., Jičínský J., Pechman M.)

Bike Freaks Holice I (Kaplan O., Neugebauer J., Štejnar M., Šimek J.)

TJ Lokomotiva Nymburk 1 (Horyna, Horyna, Šimeček, Šimeček)

Bike Freaks Holice II (Šumpík S., Prešek Z., Kaplan J., Bečka P.)

Kategorie Mix:

Indigo team RK (Andršová K., Bolehovský V., Mládek S., Schejbal)

Hradecký Spinning Klub ( Běla Steinbachová, Aleš Komberec, Martin Nejl, František Novotný )

HOVRCH (Vokatá M., Hacker P., Leugner J., Hoder J.)

Bike Freaks Woman (Glaserová V., Hendrych J., Tondr M., Ficek P.)



Startovní listina 2017:

CK Vinohradské šlapky (Dubec J., Sedláčik L´., Štefan J., Vaněček K.)

Cyklo Pokr Pardubice (Jičínský J., Mittner L., Pechman M., Zajíc P.)

Rafkarna IDEA Cycling Team A  (Chlupáč, Záleský, Rybín, Markievič)


Rafkarna IDEA Cycling Team B (Skořepa, Kebort, Struhelka V., Gášek)


Rychle a Zběsile (Šťastný R., Vaněk V., Mokrý J., Truhlář J.)

DASTPELU (Maixner D., Navrátil B., Vochozka S., Vochozka J.)

Okolní sběr (Dostál L., Lomoz J., Vavroušek M., Kuban M.) 

Tým časopisu 53x11 (Grim F., Kouřil L., Bartoň M., Šváb M.)

Bike Freaks Holice I (Kaplan O., Tondr M., Neugebauer J., Kaplan J.)

Bike Freaks Holice II (Hendrych J., Šumpík S., Prešek Z., Chaloupka F.)


Kategorie Mix:

Indigo team RK (Andršová K., Bolehovský V., Dvořák J., Řízek P.)

Bike Freaks Woman (Glaserová V., Štejnar M., Bečka O., Papoušek J.) 

HOVRCH tým (Vokatá M., Hacker P., Leugner T., Hoder J.)


Startovní listina 2016:

Stalak Rychnov 2x2    (Dvořák J., Maryška J., Mádle M., Zelený P.)

Stalak Rychnov 2+2    (Hauf J. st., Hauf J. ml, Palguta R., Ptáček O.)

 DASTPELU                  (Maixner D., Vochozka S., Černý P., Hnilička L.)

Rychle a zběsile          (Šťastný R., Vaněk V., Machala D., Šafář D.)

TriClub Dobruška       (Nejl M., Černý A., Říčař F., Hoder J.)

Skvělá kola                   (Hlawiczka M., Pietrzyk V., Mitrega P., Kulhánek V.)

Bike Freaks Holice I    (Hendrych J., Kaplan O., Tondr M., Kaplan J.)

Bike Freaks Holice II   (Štejnar M., Prešek Z., Doupovec M., Papoušek J.)

Bike Freaks Holice III   (Šumpík S., Neugebauer J., Bečka P., Bečka O.)


Kategorie Mix:

Kráska a netvoři          (Wernerová Z., Nádvorník J., Chutný M., Komberec)




Startovní listina závodu Holická stovka 2015:

Muži:

SCS Mirva Svitavy ( Zdeněk Klíma, Karel Rot, Petr Černý, Tomáš Klíma)

ČeChPol team  (Jan Novotka, Jan Lomoz, Bohumír Navrátil, Vojta Hanyk)

Tri Club Dobruška (Martin Nejl, František Říčař, Jonáš Chudý, Honza Hoder)

Hlavičky Makovičky (Jiří Nádvorník, Vladimír Vaněk, David Pišl, Roman Šťastný)

BAKAKO Nová Paka (Tomáš Sládek, Martin Fikar, Lukáš Tříska, Lukáš Ouzký) 

Stalak Devoss I Rychnov n. Kněžnou ( Hauf Jan, Mádle Miroslav, Ptáček Ondřej, Hanyk MIlan)

Stalak Devoss II Rychnov n. Kněžnou (Dvořák Jiří, Klícha Martin, Heřman Josef, Hauf Jan. ml.)

Bike Freaks Holice I (Štejnar,  Papoušek, Prešek, Bečka P. ) 

Bike Freaks Holice II (Šumpík, Neugebauer, Kaplan, Bečka O.)


Mix: